На одному подиху: 7 книжок, які не відпустять до останньої сторінки

Плани на вихідні

Книга — це завжди нова пригода з особливими історіями, відчуттями та роздумами. Разом із національною книжковою платформою Yakaboo ми знайшли серед видавничих новинок сім неймовірних книжок, які не вдасться відкласти ні на хвилину!

«Арабески. Антологія української малої прози І пол. ХХ ст.», упорядниця Віра Агеєва

Мала проза найвищого ґатунку. Оповідання, у яких уміщується ціле життя, глибока драма, велике кохання або одна пронизлива сцена. Письменнику треба бути неабияким майстром, щоб новела вражала у саме серденько! Твори з цієї антології, як вигадливі арабески, творять натхненний візерунок тем та настроїв найкращих українських авторів першої половини ХХ ст. Леся Українка, Кобринська, Хвильовий, Дніпрова Чайка та інші митці проведуть нас мальовничими узбережжями та полями, дадуть змогу зазирнути до майстерень мисткинь, музи́к, акторів і астрономів, розкажуть про непрості долі та літературну «кухню» митців.

«Я (не) згодна. Як одна жінка, яка не вірила у шлюб, таки вийшла заміж», Елізабет Ґілберт

Елізабет Ґілберт, як на нашу думку, не має невдалих книжок. В неї надзвичайний талант писати розумне й глибоке, але образно, влучно й чарівно. Із заміжжям в авторки особливі стосунки. З її культового автобіографічного роману «Їж, молись, кохай» ми дізналися про невдалий перший шлюб і про казковий другий. Але за межами книжки життя йшло вперед і казка минула. Втім, Елізабет, взялася за ретельне, захопливе дослідження, написане у притаманному їй дотепному стилі: чи варто ще вірити у шлюб? Чи «штамп у паспорті» щось важить у сучасному світі? Мандрівка країнами, занурення у традиції та особисті одкровення приведуть вас до правильної відповіді!

«Пляжне чтиво», Емілі Генрі

Готуємо тіло й настрій до пляжного сезону! У цій книжці на нас чекає історія про ціннісне протистояння двох зрілих інтелектуалів. Він, Оґастус Еверет, — відомий автор серйозних, дещо похмурих романів. Вона, Дженьюері Ендрюс, — авторка романтичних бестселерів. Але криза натхнення «накриває» обох письменників. У пошуках музи вони опиняються на творчому ретриті біля моря. З суперечок про літературу з’являється зухвала ідея: а що, як помінятися жанрами? Кожен намагається занурити іншого у певний антураж, відкрити нові емоції, познайомити з новими людьми. Словом, корисний експеримент, який був би цікавий кожному з нас. А кохання? На вас чекає цікавий фінал!

«Таємниця мого чоловіка», Ліян Моріарті

Ліян Моріарті — авторка бестселера, який став суперпопулярним серіалом «Велика маленька брехня», про те, як таємниці вбивають кохання. А іноді просто вбивають! Ось вам нова книжка, від якої неможливо відірватися. Уявіть: ідеальна родина з трьома доньками, довгі роки разом, жодних непорозумінь. Чоловік помирає, а Сесилія знаходить від нього листа. На конверті напис: «Відкрити тільки після моєї смерті». Які секрети могли бути у такого звичайного чоловіка? Ще й які! Здатні зруйнувати життя багатьох родин. Що ж робити із цим листом та з таємницею? Чи можна нічого не робити й залишити все як є? Здається, ні.

«Покоївка», Ніта Проуз

Прибирання часто допомагає отримати розрядку й звільнити голову від нав’язливих думок. Наша героїня Моллі Грей намагається сублімувати внутрішній безлад в ідеальний порядок — вона працює покоївкою у готелі. Одного дня дівчина знаходить у номері мертвим постійного клієнта-багатія. Бідолашна Моллі стає головною підозрюваною. Тільки її непересічна манера мислення дозволить їй розгадати головоломку та підібрати ключі до таємниці. Чи вдасться усім нарешті побачити цю дивну невидиму покоївку? Чи зможе Моллі віднайти правду і довести свою невинність? Увага: це не просто детектив. Це й можливість поглянути глибше на життя людей, які не вписуються у соціальні стандарти. 

«Світло днів. Нерозказана історія жінок руху опору в гітлерівських гето», Джуді Баталіон

Джуді Баталіон, онука поляків, які вижили в Голокост, написала документальний роман про видатних дівчат, що створили у Польщі осередки опору для боротьби з нацистами. Вони стали кур’єрками, доправляли у гето зброю, допомагали хворим та навчали дітей, були диверсантками та розвідницями. Але війна не закінчилася зі звільненням країн — боротьба євреїв за життя свого народу продовжилась аж до кінця ХХ століття. І ці неймовірні посестри хоробро стояли за свободу та справедливість. Одним із джерел натхнення для написання книжки про хоробрість єврейських жінок стала збірка мемуарів «Freuen in di Ghettos» («Жінки в гето»), опублікований 1946 року.

«Незламні. Книжка про спротив українських жінок у війні з російськими загарбниками», Вікторія Покатіс

Історії звичайних жінок, які стають надзвичайними у моменти страшних випробувань. «Незламні» — книга про силу духу українок, про їх єдність, стійкість та здатність стати на захист власних сімей та усієї країни. До збірки увійшли 30 історій жінок-військових, парамедиків, волонтерів, засновниць фондів і притулків, адвокатів, які представляють права українського народу у різних країнах, про жінок, які організовують марші, щоб голос України почули всюди. Українки відкрили в собі такі якості, про які навіть не думали. І дехто з таких неймовірних жінок зараз серед вас. Пишаймося усіма, хто наближає Україну до перемоги, усіма, хто надає підтримку тим, хто її потребує. Історії героїнь цієї книжки надихають!


Реклама

Популярні матеріали

Яке взуття обирають на зиму модниці: 28 найстильніших варіантів...


Wednesday Brings Health and Convenience Together with Its Greens...


Guzema Fine Jewelry презентує святковий діамантовий дроп


Читайте також
Популярні матеріали