ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Музичний челлендж до Всесвітнього Дня океанів 

8 червня - Всесвітній День океанів. З цієї нагоди музикантка Йіліан Каньїсарес випускає нову пісню і запрошує всіх охочих до її танцювального челленджу. 

Українські шанувальники джазової музики отримали особисте запрошення на святкування Дня океанів від швейцарсько-кубінської виконавиці етно-джазу Йіліан Каньїсарес, цьогорічної номінантки премії Songlines Music Awards. 

“Я була зворушена теплом і любов’ю, з якими мене зустрічали в Україні, тому я відчуваю зв’язок з вашою країною,”  –  згадує Йіліан свій виступ на фестивалі джазу в 2017 році у Львові. – “Сподіваюсь, незабаром приїхати до вас знову, щоб співати і грати. Також я маю надію, що багато з вас приєднаються до мого челленджу, щоб потанцювати разом”.

 Цього року Йіліан – одна з кількох музикантів, запрошених ООН стати “голосом океану” і створити спеціальні сінгли для віртуального концерту, що відбудеться 8 червня після он-лайн конференції на тему “Океан: життя та засоби для існування”. 
Йіліан Каньїсарес представить композицію Yemaya, в якій уявляє звернення океану по допомогу і захист від спричинених людством страждань до богині-матері, володарки морів в міфології йоруба – Ємаї. 

Крім нового треку співачка і віолончелістка того ж дня запускає челлендж #yemayachallenge, в якому запрошує ділитися своїми танцювальними відео під її пісню. Таким чином музикантка закликає до генерування позитивної енергії і єднання людства по всій планеті в ім’я того, що ми всі маємо спільного, – світового океану. 
Для участі у флешмобі шукайте детальнішу інструкцію і посилання на сінгл в соцмережах Йіліан в день релізу, відмічайте друзів – і рухайтесь в такт хвилям. 

Дізнатися більше чи приєднатися до події "День океанів ООН" можна за посиланням unworldoceansday.org/un-world-oceans-day-2021  або на сайті співачки www.yiliancanizares.com

Юлія Федькевич, Лозанна 

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Рианна запускает новый проект

Как подобрать и наносить тональный крем в жару

Учимся у Леди Гаги, как производить впечатление с помощью одежды