Все, що відомо про новий фільм Арі Астера «Усі страхи Бо» з Хоакіном Феніксом у головній ролі

З 27 квітня — в українському прокаті

27 квітня в українському прокаті стартує масштабний фільм режисера-візіонера Арі Астера «Усі страхи Бо». Новий проєкт студії А24, фільми якої стали фаворитами 95-ї церемонії «Оскар», демонструє усі грані таланту блискучого актора Хоакіна Фенікса.

У своєму новому проєкті Арі Астер знову виступив як сценарист, режисер і продюсер, і в котрий раз взявся за свій улюблений жанр: «Усі страхи Бо» — це ідеально відкалібрована суміш жанрів горору, трилера та сатири з елементами фентезі. Дійство відбувається навколо головного героя — його світу та Місії, яку йому належить виконати. При цьому режисер інтригує та тримає паузу: зйомки проходили у секретній обстановці та й зараз про фільм відомо досить мало.

Головному герою Бо доведеться пройти свій шлях, долаючи безліч перешкод. Але повернутися додому він зможе лише тоді, коли погляне у вічі власним страхам. Чи подолає Бо свої фобії? І яка у нього Місія? Усі відповіді — у фільмі…

Практично весь екранний час займає блискучий актор Хоакін Фенікс. Кінокритики порівнюють Бо з іншим знаменитим кіногероєм — Джокером, а багато хто впевнений, що актор Фенікс знову буде номінований на «Оскар». І в самому порівнянні кіноперсонажів, і в передбаченні головної кінонагороди є щось пророче символічне, чи не так?
 
«Усі страхи Бо» — новий по-справжньому масштабний проєкт студії А24, лідера зі створення оригінальних стрічок, які важко порівняти з будь-якими іншими. Серед останніх робіт студії — фаворити «Оскара»: фільм «Все завжди й водночас» з 7 преміями та «Кит» — із двома статуетками Академії. Це третя колаборація Арі Астера зі студією А24: довгих 11 років режисер продумував план фільму та здійснив його після успіху своїх культових картин «Спадковість» та «Сонцестояння».

Фільм унікальний і в візуальному плані: над спецефектами працювала знаменита студія Hybrid, славу якій принесли її попередні проєкти «Світ Юрського Періоду», шоу «Мандалорець», «Обі-Ван Кенобі», «Андор» та інші.

Творці проєкту дуже ретельно підійшли й до касту: на майданчику разом з Хоакіном Феніксом працювали найкращі актори, добре відомі за Бродвейськими постановками: номінантка на премію «Оскар» Емі Раян («Бердмен», «Шпигунський міст», «Вбивства в одній будівлі»), Паркер Поузі («Кафе бажань», «Повернення Супермена», «Блейд: Трійця»), Нейтан Лейн («Король Лев», «Продюсери», «Вбивства в одній будівлі»), Майкл Гандольфіні («Всі святі Ньюарка», «Пропозиція», «Двійка») та інші.

За український прокат стрічки відповідає компанія ADASTRA CINEMA.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали