ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ФОТООТЧЕТ: СЕМЬЯ БЕКХЭМОВ ОТДЫХАЕТ НА МОРЕ (И МЫ...

МОДНОЕ ВЫСКАЗЫВАНИЕ: КАК С ПОМОЩЬЮ НАРЯДА...

СНОВА МИНИ: БРИЖИТ МАКРОН В LOUIS VUITTON...

5 ЛУЧШИХ ФИЛЬМОВ ВИНА ДИЗЕЛЯ

Мій ідеальний Новий рік: Ірина Данилевська

Напередодні Нового року ми попросили модних інсайдерів поділитися своїми секретами ідеального свята. Сьогоднішній герой нашої рубрики – голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

1. Ідеальний образ для новорічної вечірки

Я завжди одягаю на Новий рік красиву сукню. Звичайно, Новий рік - сімейне свято, але для мене тут ключове слово - "свято". А мій (і всіх членів сім'ї) урочистий одяг додає яскравості і значущості моменту, коли поруч з тобою рідні і важливі для тебе люди. До красивого одягу кожен з нас додає ще й веселий чи іронічний аксесуар. І настрій стає ще кращим.

2. Улюблений новорічний фільм

А що, є хтось, хто не написав «Іронія долі»?))

3. Як прикрасити оселю до новорічних свят

Ми завжди обираємо основний колір свята, і "партнерський" до нього. А далі все добирається, згідно з ними. У нас на Новий рік в домі багато дітей. Коли, як не в ці чудові дні, подарувати їм "урок" естетики. Адже саме в сім'ї вони мають зрозуміти що таке "красиво", "доречно", "гармонійно". У нас в домі на Новий рік багато прикрас - прикрашена ялинка, сходи, світильники. Навіть на кухні і у ванних кімнатах святкові композиціїї і декор. Наш білий лаконічний інтер'єр дозволяє не хвилюватись за "over design". Ми прикрашаемо вхідні двері, а інколи і вікна. Хай у всіх, хто іде повз наш дім буде добра усмішка на обличчі.

4. Ідеальний новорічний подарунок

Я люблю, коли дарують парфуми. І ніколи не боюсь "не втрапити" в смак того, хто їх отримає. Для мене новий аромат - маленька зміна в житті. Маленька нова пригода.
А ще ми любимо дарувати всім членам сім'ї схожі подарунки. І тоді, коли ми з чоловіком приїзжаємо до наших братів чи племінників протягом року, ми бачимо знайомі дрібниці - фоторамки, бокали, термоси. Як символ нашої єдності і близкості.

5. Улюблена новорічна історія

Перед самим Новим роком, колись давно, ми в'їхали в наш дім. У нас майже не було меблів. У нас взагалі мало що було вдомі. У нас був камін, шампанське і ... яєчня. Бо ми не встигали купити продукти, а в холодильнику було лише те, що залишили будівельники. Але це був один з найпрекрасніших Нових років! Під вечір вже були і гості, і новорічні страви, і подарунки. І , навіть, великий стіл, який ми позичили у сусідів.

6. Головна мета на 2016 рік

Зберігати хороший настрій і віру в людей за будь-яких обставин!

Маша Ефросинина, Катя Осадчая и Андре Тан поздравляют Соню Забугу с Днем рождения

20 лучших украинских дизайнеров в съемке ELLE

Названы победители конкурса Epson Digital Fashion. T-Shirt Edition

Загрузка...