MONATIK присвятив нову пісню українським жінкам

«Про Чарівну»

Український музикант MONATIK презентував пісню «Про Чарівну». Одночасно з синглом артист випустив і відеолистівку, знято яку було в приміщенні одеської «Укрпошти». Режисеркою кліпу стала неймовірно талановита номінантка на Grammy та давня подруга артиста Таню Муіньо. В композиції MONATIK оспівує чарівність кожної української сильної та водночас тендітної жінки. Цією музичною одою музикант підкреслює неймовірність українок і наголошує на те, як надзвичайно важливо, особливо у складні часи, казати жінкам про те, що вони — прекрасні.

«Якщо заглибитись в те, як писалася пісня "Про Чарівну", то почав я її створювати ще у далекому 2009 році — одразу після знайомства зі своєю майбутньою дружиною. Тоді зʼявився перший куплет і приспів. Потім я залишив її на полиці з іншими ідеями, а у цьому році згадав про неї, доки сумував за сімʼєю і дописав другий куплет і "С"-частину… Мені хотілося залишити в ній той вайб першого знайомства, легкості інтриги, очікування чогось нового, чогось довгоочікуваного і в той самий час несподіваного. Під час війни складно створювати легкі, улюблені ритмічні, світлі пісні про любов. Але ж такі чари, вони ж не розчаровують, не зникають… Ця пісня — це ода кожній нашій дівчині: мамі, дружині, бабусі. Кожній сильній, сміливій, красивій, чарівній», — ділиться MONATIK.

Нова відеоробота була знята у приміщенні одеської «Укрпошти». Це могутня локація, яка ідеально підійшла для екранізації музики MONATIK режисерці кліпу Таню Муіньо. Попри постійні обстріли з боку країни-терориста Росії, це місце, як і місто-герой Одеса, продовжує функціонувати й тримати зв’язок та листування людей між собою.

Новим відео «Про Чарівну» MONATIK закриває трилогію релізів на VHS-камеру у форматі «home video», яку вони запустили разом з Таню Муіньо.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали