Мода, одяг, персоналії: 5 книжок про залаштунки фешн-індустрії

Про історію брендів та життя дизайнерів

Мода та її історія є своєрідним індикатором змін у суспільстві. Згадаймо, навіть печерні люди намагалися якось прикрашати себе та свої оселі. Звісно, у первісні часи й мови не було про фешн-індустрію, та саме відтоді починається «модний» відлік. Хто у сучасному світі вважається законодавцями стилю? Який зміст несе одяг наразі? Про це й багато іншого у книжках тематичної добірки.

Лоран Аллан-Карон.  «Таємниця на ім’я Лаґерфельд» 

Чого ще очікувати від людини, чиє життя було оповите таємницями, і навіть дата народження довго була достеменно невідомою? Звичайно, лише нових екстравагантних витівок та рішень, які до того ж втілювалися у колекціях таких модних домів як Chanel, Fendi та Chloe. Мова саме про короля моди Карла Лаґерфельда, який згодом заснував і свій фешн-бренд. Лоран Аллан-Карон не один рік присвятив дослідженню життя метра, а результат знайшов втілення у книзі  «Таємниця на ім’я Лаґерфельд».

Сара Гей Форден. «Дім Ґуччі»

Як сталося, що наразі серед власників корпорації Ґуччі немає жодного представника цього прізвища?  «Дім Ґуччі» Сари Гей Форден — це ґрунтовна праця, що описує шлях сходження і занепаду сімейного бізнесу італійської родини. Шлях, де знайшлося місце і багатству, і коханню, і зраді, і смерті. 

Томмі Гілфіґер. «Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії»

Ілюстроване видання «Американський мрійник. Моє життя у фешн-індустрії» — справжня сповідь відомого дизайнера Томмі Гілфіґера. Тут він ділиться  спогадами, приємними й болючими, описуючи свою трансформацію від звичайного хлопчика з багатодітної сім`ї до титана модної індустрії. Також читачі дізнаються, чим бренд Tommy Hilfiger є таким особливим та яких принципів у роботі дотримується дизайнер. 

Тетяна Вовк. «88 орнаментів кімоно»

Автентичні народні мотиви давно стали частиною повсякденного та святкового гардероба, бо додають до образу родзинку й неповторний колорит. Аби вдало використовувати східні елементи й вкладати в кожен образ особливе значення, зверніться до книги «88 орнаментів кімоно» Тетяни Вовк. Тут зібрані найпоширеніші візерунки з розшифровкою сакральних смислів кожного, а також поезія хайку.

Александра Шульман. «Одяг та інші важливі речі»

Мабуть, кожен знаходив котрусь стару річ, якої шкода позбуватися, бо ж вона цінна як пам`ять. Александра Шульман, редакторка журналу Vogue, не виключення. Та вона розібрала увесь гардероб, присвятивши кожній одиниці та кожному спогаду окремий розділ книги «Одяг та інші важливі речі». Авторка розмірковує, чому з плином часу смаки й тенденції змінюються та яку роль взагалі мода відіграє у нашому житті.

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали