Міфи про татуювання: що можна та не можна робити

Варто знати

Для одних татуювання це справжній виклик, а для інших — звичний крок. Хтось вважає, що після першого тату неможливо зупинитися, хтось — що краще відмовитися від візиту до майстра влітку тощо. Сьогодні ми розберемо ці та багато інших міфів та питань, а професійний тату-артист в техніці fine line, floral scene Ксенія Кліщенок спростує їх чи підтвердить. 

Ксенія Кліщенок

Як розпочати процес першого татуювання і чи дійсно після першого тату важко зупинитись?

Найголовніше обрати свого майстра, це важливий момент довіри. Обов`язково необхідно визначитись зі стилем який більш притаманний саме вам. Татуювання — це сакральний процес, незважаючи на те, що деякі тату певною мірою передбачають скоріше емоційну складову, аніж смислове втілення. Тому, безумовно, це міф, що після першого татуювання неможливо зупинитись.

Як робити татуювання так, щоб вони поєднувалися між собою?

Якщо йдеться про цілісний, великий проєкт, як, наприклад рукав, то складніше додавати щось після, тому варто замислюватися про повну роботу заздалегідь. Але ж це зовсім не означає, що поєднати між собою незаплановані естетичні сценарії неможливо. Тату-артист повинен вміти використати спонтанність ранішніх втілень клієнта з кожною зображеною у майбутньому деталлю, виходячи із форм, розташування та стилістичного тлумачення.

Міфи про татуювання

Татуювання краще робити в холодну пору року?

Один з багатьох міфів. Татуювання можна робити у будь-яку пору року, головне — гарний догляд після сеансу. В жодному разі не можна засмагати, приймати водні процедури, відвідувати сауну та солярій протягом двох тижнів. Тому зробити татуювання влітку не становить проблем, якщо не заплановано відпустку.

Від яких процедур слід відмовитися під час загоєння тату?

Солярій, сауна, басейн, спорт. Чому спорт? По-перше, під час тренувань неминуча пітливість, по-друге, у процесі виконання деяких вправ, м`язи та шкіра розтягуються. Саме через це існують ризики, що впливають на процес загоєння, особливо у перші дні після нанесення татуювання. Тож, краще утриматись певний проміжок часу від інтенсивних фізичних навантажень також.

Татуювання, як спосіб перекрити шрами, родимки та родимі плями, це безпечно? 

Тату на шрамах не завдасть жодної шкоди. Не рідко клієнти мають наміри замаскувати певну ділянку на тілі. Так, татуювання з цим добре впорається. Але потрібно розуміти: якщо шкіра зазнала значних травм, має пройти приблизно два роки, після чого можна розглядати це питання. Шкіра відновлюється досить тривалий час і якщо зробити татуювання раніше, робота майстра може зазнати деформацій.

Щодо родимок і родимих плям — їх чіпати не можна. Якщо це невеликі невипуклі родимки, або пігментації шкіри на кшталт веснянок, з ними працювати можливо.


Реклама

Популярні матеріали

Які босоніжки нам потрібні цієї весни


«Діамант — найгарніша і найбажаніша інвестиція»: засновниця Diva...


Сучасний погляд на українські традиції: чому варто відвідати...


Читайте також
Популярні матеріали