ЯК ОФІСНЕ ЖИТТЯ ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ`Я НІГ?

ПРОЙДИТЕ ТЕСТ И УЗНАЙТЕ, ЧТО НУЖНО ВАШЕЙ КОЖЕ...

«Я НЕ ВЕРЮ В ТЕРМОЗАЩИТУ. ЕСЛИ ТЕМПЕРАТУРА...

ЕКАТЕРИНА КУХАР ПРОДЕМОНСТРИРОВАЛА ИДЕАЛЬНУЮ...

5 ЛЮБИМЫХ СРЕДСТВ УХОДА BEAUTY-БЛОГЕРА ЯНЫ...

Leopolis Jazz Fest: хто виступатиме на джаз фестивалі у Львові

З 26 по 30 червня відбудеться IХ міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest. Протягом 5 днів на сценах Leopolis Jazz Fest виступить близько 300 музикантів з 15 країн світу. 

Першим сцену імені Едді Рознера відкриє переможець джазової премії LetterOne «Rising Stars» Adrien Brandeis – молодий французький джазовий піаніст і композитор, творчість якого відмічена багатьма нагородами.

Продовжить вечір одна з найочікуваніших груп – Snarky Puppy, сучасні ф’южн і фанк музиканти, володарі трьох премій Греммі.

Adrien Brandeis

Також на головній сцені фестивалю виступить Etienne Mbappe & the Prophets – відомий камерунський бас-гітарист та композитор, який уже виступав на сцені фестивалю в 2012 році як учасник John McLaughlin’s 4th Dimension.

Etienne Mbappe

Сенсацією для гостей фестивалю стане виступ відомої канадської співачки та піаністки Diana Krall, яка приїздить в Україну вперше. Разом із нею на сцену вийде зірковий склад музикантів, серед яких: Joe Lovano – один із провідних саксофоністів сучасності, унікальний гітарист Marc Ribot, який грає музику в діапазоні від фрі джазу до рок-музики, Robert Hurst – один із провідних джазових контрабасистів, володар 7 нагород Греммі та відомий барабанщик Karriem Riggins.

Diana Krall

Легенда джазової історії Kenny Barron також уперше завітає в Україну. Американський композитор, аранжувальник, «найліричніший піаніст нашого часу» приїде до Львова зі своїм квінтетом.

Незвичайним та захопливим стане виступ одного з найвідоміших у світі вокальних імпровізаторів, завдяки якому голос перетворився на музичний інструмент – Bobby McFerrin зі своєю програмою Gimme5. Концертний зал у парку Богдана Хмельницького перетвориться на майданчик для імпровізованого хору, який налічуватиме близько 80 осіб: хор студентів Львівської національної музичної академії, група ManSound, United People, Jamala, LAUD, Laura Marti, Kristina Marti, Оля Чернишева, Ліза Байрак та Уляна Голіней. 

Kenny Barron 

Також на сцені імені Едді Рознера виступить піаніст, мультиінструменталіст, вокаліст, композитор Jon Cleary та його група The Absolute Monster Gentlemen. У його музиці можна почути вплив фанку, R&B, соул, госпела, афро-кубинських ритмів та, звісно, новоорлеанської школи гри на фортепіано.

Всесвітньо відомий піаніст і композитор, володар 22 премій Греммі – Chick Corea з проектом My Spanish Heart Band цього року продемонструє яскраву суміш джазового ф’южн і традиційної латинської музики в супроводі танцівниці фламенко.

Bobby McFerrin

В останній день фестивалю виступить американський вокаліст і піаніст Peter Cincotti. У 18 років він став наймолодшим виконавцем, який посів першу сходинку джазового чарту Billboard. З тих пір Чінкотті виступав у найпрестижніших залах світу від Carnegie Hall в Нью-Йорку до L'Olympia в Парижі.

Snarky Puppy

Спеціальна гостя фестивалю – одна з найвідоміших британських співачок, Lisa Stansfield. Уже понад 30 років Lisa Stansfield об'єднує в своїй творчості соул і поп-музику. Перший успіх до співачки прийшов у 80-х роках, коли композиція Big Thing посіла 11-те місце у Великобританії й увійшла в топ-10 танцювального чарту в Америці. Виконавиця є володаркою безлічі нагород, серед яких Brit Awards, Ivor Novello Awards і Billboard Music Awards.

Концерти також традиційно відбуватимуться на сценах площі Ринок та у дворі палацу Потоцьких.  
 
 

Як офісне життя впливає на здоров`я ніг?

Пройдите тест и узнайте, что нужно вашей коже

Джазовые музыканты нового поколения, за которыми нужно следить уже сейчас