Купуємо українське: меблі та іграшки для дітей, декор помешкань

Купуємо українське: меблі для дому, сучасний декор помешкань та вишуканий текстиль в огляді ELLE.UA

BALCONY GARMENT

Якщо будинок, де ви мешкаєте, гарний та затишний, то і вбрання має бути відповідним, - так справедливо вважають спеціалісти компанії, заснованої у 2012 році у Львові. Стильні піжами, халати, сукні та інші вироби для дому Balcony Garment прикрашають авторські принти із зображеннями плодів інжиру, лимонів, ніжних польових квітів, граціозних лебедів та різноманітних птахів. Колекції марки можна побачити не тільки у столичному шоу-румі, а й в Одессі, Харкові та Львові.

ORGANIC TOYS

Іграшки Зайчик-Бешкетник, Кіт-Романтик та численні пупсики, єнотики, їжачки поповнюють колекції текстильних іграшок чи не щороку. Сьогодні асортимент марки став ще більшим, адже в продажу з’явилися ранці під планшети та різноманітні вироби для зберігання особистих речей. Зараз у розробці знаходиться лінія товарів для автолюбителів.

TSYPASHOP

Коли маленькій донечці Юлі та Кості Циннік виповнився рік, сім’я відчула гостру потребу в якісних та безпечних іграшках для своєї дитини. А ще те, що іграшки мусили бути виготовлені з екологічно безпечних матеріалів. Згодом пощастило не тільки Поліні, бо її напрочуд творчі та активні батьки взялися майструвати для всіх діток веселих, повних позитиву коників-гойдалок. Подружжя застосовує спеціальну технологію роботи з картоном і пропонує своїм покупцям більше двадцяти варіантів декору. Тепер коників вподобали й дорослі. «Наш найбільший за розмірами коник, розміром XXL, – справжній хіт багатьох приватних вечірок», - пишається Костя.

INDIGO WOOD

Спроби ще одного подружжя придбати для дитини якісні меблі за доступною ціною привели до того, що у 2011 році сім‘я вирішила самостійно розпочати виготовляти предмети домашнього дитячого інтер’єра. Особливість ідеї полягає у тому, що дитячі меблі Indigo Wood «ростуть» разом із дитиною: під вікові зміни дитини змінюються меблі – столи, стільці, парти - за допомогою різних модульних пристосувань.

PINK SLOTH

Веселі сюжети декоративних подушок київської студії не залишають байдужими нікого. Дотепні малюнки та функціональні якості виробів допомагають дуже швидко розвивати оригінальний бренд.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали