Комікси від DC вийдуть українською мовою

У видавництві Vivat

Видавництво Vivat підписало контракт із компанією коміксів DC Comics. Вже у 2024 році вийде перший тайтл — «Aquaman: Andromeda». Всього у 2024 році Vivat планує видати 10 коміксів DC, назви 9 з яких поки не розголошує. За словами генеральної директорки видавництва Vivat Юлії Орлової, видавництво обрало 10 тайтлів ще в березні, а перемовини тривали майже 8 місяців. Лише кілька тижнів тому підписали угоду.

«DC обирає партнерів у різних країнах дуже ретельно, враховуючи репутацію компанії, якість друку книг, потенційно — їхніх коміксів, і багато інших факторів.  Для мене видавати комікси DC в Україні – це high level, можливість зробити доступними для українських читачів світові бестселери, можливість змінювати український книжковий ринок. І я неймовірно тішуся, що нам це вдається», — розповіла Юлія Орлова.

DC Comics — одна з найбільших і найуспішніших компаній, яка працює на американському ринку коміксів з 1934 року. Вона є видавничим відділом DC Entertainment Inc. — дочірньої компанії Warner Bros. DC Comics випускає матеріали, пов`язані з такими відомими персонажами як Супермен, Бетмен, Диво Жінка, Флеш, Аквамен та інші герої Всесвіту DC. DC Comics займають близько 30% ринку коміксів в США.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали