Коли суспільство перестане соромити жінок за сиве волосся

Останні повідомлення в ЗМІ викликають обурення

Настав час нарешті прийняти загальновідомий факт: кожен із нас зіткнеться з сивим волоссям. Чоловік чи жінка, у похилому віці чи значно раніше — цього не уникнути, адже сивина є частиною людської природи, тим, що закладено в наших генах. Однак попри це у XXI столітті ми все ще стикаємося з подвійними стандартами: доки чоловіків вихваляють у ЗМІ за їхні «сексуальні сріблясті пасма», жінок називають недоглянутими. 

Декілька тижнів тому популярне британське видання Daily Mail опублікувало фото королеви Летиції із заголовком: «Вибач, Летиціє, але посивіти означає просто відмовитися від ролі жінки». Преса була справді налякана тим, що 50-річна королева Іспанії не пофарбувала сиве волосся. Однак заголовок був лише вершиною айсберга, адже в матеріалі також пролунала фраза: «Що думає про це ваша друга половинка?» 

Водночас журналісти Daily Mail у статті про Кріса Пайна і Коліна Фаррелла писали, що їхня сивина має чудовий вигляд і дуже пасує чоловікам. То невже сивина для жінки означає старість, а для чоловіка — привабливість? 

За матеріалом ELLE NL


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали