«Коли ми двоє»: Святослав Вакарчук та KOLA презентували чуттєву спільну пісню й відеокліп

Присвята усім, хто любить і чекає

«Океан Ельзи» презентував романтичну чуттєву композицію «Коли ми двоє»: дует автора пісні Святослава Вакарчука та ліричної душі KOLA як присвята усім, хто любить і чекає. Кохання на відстані, розлука, довгі ночі та дні тривожного очікування і, нарешті, омріяна зустріч, нехай і дуже коротка…

У пісні «Коли ми двоє» — всі почуття, що переживають у миті довгоочікуваної зустрічі: ніжність, бажання, натхнення, радість і водночас сум через неминучу розлуку. Сьогодні цей сюжет близький і знайомий багатьом українським парам, що з очевидних причин не можуть бути весь час поряд, і найбільше — через війну в Україні.

«"Коли ми двоє" — пісня, яку написав буквально на одному диханні, вона з’явилась за один самотній зимовий вечір, коли сумував за родиною. І в той момент відчув, що те саме переживають зараз сотні тисяч людей, а особливо ті, які на фронті. Я з багатьма дружу, говоримо про різне, знаю їхні особисті історії. І для них розлука з близькими є надважкою, а миті, коли випадає змога коротких зустрічей із дітьми, дружиною, чоловіком чи коханою людиною — це справжнє щастя.

А ідея зробити дует та заспівати разом саме з Настею (KOLA), виникла вже пізніше, коли їхав у свою чергову поїздку на схід. В авто тихо працювало радіо, я почув одну з пісень Насті, а за вікном в цей час було невеличке прифронтове місто, автівки з військовими, цивільні, які поспішали у своїх справах, і серед всього цього стурбованого життя на узбіччі стояла, обійнявшись, пара: він — у формі, вона — з невеличкою валізою. Я не знаю, чи говорили вони про щось, чи просто мовчали, чи щойно приїхала дівчина, чи вже збиралась повертатись. Але в той момент зрозумів, що “Коли ми двоє” — то діалог двох. І дякую Насті, що тонко відчула те саме, і пісня набула саме такого звучання», — говорить про пісню Святослав Вакарчук.

«Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні “ніч лише одна”. Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто. Також неймовірно рада, що співаю її з кумиром мого життя Святославом Вакарчуком. Впевнена, слухачі полюблять цю пісню так само сильно, як і я», — коментує прем’єру KOLA.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали