Книжковий Арсенал 2023: все, що потрібно знати

Хто, де і коли

Попри воєнний стан, його загрози та обмеження, головна для усіх українських книголюбів подія — Книжковий Арсенал — цьогоріч все ж відбудеться. Розповідаємо, де, коли та хто буде представлений на заході.

11-ий Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал цьогоріч триватиме з вечора 22 червня (офіційне відкриття) до 25 червня. Про це йдеться на офіційному сайті події.

«З моменту російського вторгнення Мистецький арсенал увесь час намагається бути підтримкою для своїх аудиторій: глядачів, читачів, митців, професіоналів культури. Ми впевнені, що Книжковий Арсенал цього року потрібен як ніколи. Він має підтримати, посилити стійкість і надихнути усіх нас», — зазначила генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Загальна структура Книжкового Арсеналу залишиться незмінною: фестиваль складатиметься з програмної частини та книжкового ярмарку з тематичними секціями. Книжковий Арсенал відбуватиметься у лівому крилі першого поверху Старого арсеналу. Втім, є й деякі нововведення: зокрема, через ситуацію, що склалася через повномасштабну війну і яка унеможливлює рівні умови діяльності учасників видавничого ринку, операторами продажу книжок цьогоріч будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні.

Так, книгарня «Сенс» представить секцію «Нонфікшн», книгарня «Книжковий Лев» — секцію «Художня література», книгарня «Закапелок» — секції «Дитяча література» й «Комікси та графічні романи». Оператором секції «Арткнига» стане Довженко-Центр. Також на фестивалі буде представлена секція «Воєнна література», де можна буде придбати книги про війну.

Програмна частина фестивалю складатиметься з близько 50 різноманітних подій на трьох сценах. Для безпеки учасників фестивалю у Мистецькому арсеналі облаштовано укриття.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали