Іван Малкович та Богдан Логвиненко у відеопроєкті «МОЇ» від Guzema Fine Jewelry

Справжнє натхнення

Бренд прикрас Guzema Fine Jewelry продовжує проєкт «МОЇ», присвячений українській мові. Мета проєкту — надихнути глядачів спілкуватися українською, з чим допомагають герої «МОЇ». Цього разу у проєкті взяли участь поет і видавець, власник видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, а також український письменник, журналіст та засновник UKRAЇNER Богдан Логвиненко.

У бесідах з видатними культурними та літературними діячами бренд висвітлює важливість української, її красу та глибину, а також досліджує історію мови в суспільстві.

«МОЇ» — це відеопроєкт, який стартував наприкінці 2022 року, і колекція прикрас — брошки, сережки та кольє з діамантами, — а також нові одиниці лінійки: каблучки «МОЇ» у білому та жовтому золоті.

У нових відео Іван Малкович — український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» — розповідає про походження свого роду, українські звичаї, а також особливу роль літери «Ї» у світовій абетці. Він зворушливо ділиться улюбленою літературою і згадує Київ минулих років, порівнюючи мову з чимось дивовижним, на що «обертаєшся, як соняшник до сонця».

А український письменник, журналіст, громадський діяч та засновник українознавчої спільноти UKRAЇNER Богдан Логвиненко згадує про перехід на українську мову, який відбувся ще у школі, роздумує про її важливість та пояснює, чому мова є справжньою зброєю, а також інструментом опору. 

Прикраси можна придбати у бутику та на сайті Guzema Fine Jewelry.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали