САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ ТРЕНДЫ СЕЗОНА, К КОТОРЫМ СТОИТ...

КАК ПРИГОТОВИТЬ КРОСТИНИ С КЛУБНИКОЙ И...

ОБМАНУТЬ ВРЕМЯ: ЧТО ПОМОГАЕТ ВЕРЕ ВОНГ В 70...

«ОНА ВЕГАТАРИАНКА И ОЧЕНЬ ЛЮБИТ...

ДЖЕННИФЕР АНИСТОН ПРОДАЕТ АРХИВНОЕ ФОТО, НА...

7 добрих новин вівторка, які поліпшать ваш настрій

Від одужання Джоан Роулінг до карантинної любові панд у гонконзькому зоопарку

Рейтинг статьи / 0
4 5 7

1. Станом на 17:00 7 квітня від коронавірусу у всьому світі одужали 286 655 людей, серед яких британська письменниця та мама «Гаррі Поттера» Джоан Роулінг. Про свою боротьбу з Covid-19 вона детально розповіла у соцмережах.

Джоан Роулинг выздоровела от коронавируса

2. Американський дизайнер Ральф Лорен відмовився від своєї зарплати на 2021 рік (а це близько 11 мільйонів доларів), щоб допомогти своєму бренду пережити кризу після коронавірусу. Мінімізувати наслідки пандемії прагне і гендиректор Патріс Луве, який переведе на допомогу бренду половину свого гонорару, заробленого в період кризи. Інші 140 осіб зі штату керівної групи пожертвують на загальну справу 20% заробітної плати за перший квартал наступного року.

3. PinchukArtCentre переходить в онлайн на час карантину.У соцмережах Facebook, Instagram та YouTube запущено нові освітні та розважальні формати, які будуть знайомити українців з сучасним мистецтвом та підтримувати позитивний настрій під час пандемії. Як і до початку карантину, арт-центр пропонує активності для дітей, сімей і дорослих, а також інклюзивні заняття.

4. Український бренд взуття Sinobi запускає благодійну акцію #Sofafighter на підтримку українських медиків.

«Сьогодні, залишаючись вдома, ви боритеся з поширенням вірусу Covid-19. Ми запускаємо акцію, продаємо футболки з промовистими принтами. Ціна кожної — 300 грн. Виручені кошти ми переводимо на рахунки благодійних організацій, які підтримують українських медиків: Tabletochki (вся Україна), Київський волонтерський штаб (Київ), Корпорація монстрів (Одеса)»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от SINOBI (@sinobiofficial)

5. Бренд Volkswagen долучився до боротьби з коронавірусом і передав Центру екстреної меддопомоги у Києві 10 автомобілів.

«Сподіваємося, що хоча би частково допоможемо вирішити проблему мобільності персоналу в той час, коли транспортна система працює в обмеженому режимі. І, як не крути, приватний і особистий транспорт є найбільш безпечним варіантом пересування під час пандемії», — зазначили представники бренду.

6. Одинадцятикласники Тернопільської спеціалізованої школи №3 купили для міської дитячої лікарні купили 130 респіраторів та 17 настінних дозаторів для дезрозчинів. Частину грошей на благодійність школярі взяли з відкладених на святкування свого випускного вечора. Загалом учні 11-Б витратили близько 25 тисяч гривень.

7. У гонконзькому Ocean Park дві великі панди успішно спарилися після того, як у січні зоопарк закрили на карантин через коронавірус. Ін Ін та Ле Ле намагалися звести протягом 10 років, але без успіху. З кінця березня панди почали по-іншому поводитися. Ін Ін почала більше часу проводити у воді, а Ле Ле помічав територію та шукав запахи Ін Ін. У парку зазначили, що така поведінка характерна для панд у період розмноження з березня по травень.

 

5 кроків до свідомого життя сучасної дівчини

Самые актуальные тренды сезона, к которым стоит присмотреться

Как приготовить кростини с клубникой и моцареллой

18 ярких идей для вашего летнего маникюра

Пора прощаться: 8 антитрендов этого лета

Новинка, варта уваги: інноваційний пристрій glo™ HYPER і нові стіки neo™* у форматі демі