Хелловінські книжки: трилери, містичні історії та інші речі, що змусять тремтіти від захоплення

Напередодні свята

Ми підготували добірку книг, що занурять читачів та читачок у неймовірну і водночас лячну атмосферу. Ці заплутані та моторошні історії, що сповнені таємниць, оповідають про події та речі, які змусять вас тремтіти від захоплення.

Ніклас Натт-о-Даґ. «1793»

Атмосферний, моторошний та дещо кривавий історичний детектив шведського письменника про темні часи життя Стокгольму із закрученим кримінальним сюжетом і детальними описами Середньовічного міста. За сюжетом роману восени 1793 року в озері міста знаходять спотворений труп. Розслідувати страшну і таємничу справу береться колишній прокурор, який уже не раз допомагав поліції Стокгольма розкривати злочини. Але його здоров’я дедалі гіршає, тому часу залишається обмаль. Детективу Сесілу Вінґе доведеться розкривати страшні подробиці таємного життя шведської еліти, криваві злочини і лиха у часи відчаю. Книгу за атмосферою часто порівнюють з «Парфюмером» Патріка Зюскінда і романами Мілорада Павича.

Ерік Рікстед. «Дівчата, які нічого не скажуть» 

Наймоторошніші злочини та найжорстокіші вбивці ховаються у найспокійніших містечках. У маленькому Канаані зникає юна і вродлива Менді. Тож новий детектив Френк Рат береться до справи заради пошуку істини. Він розуміє, що дівчина не єдина, хто безслідно зникає у містечку. На заплутаному шляху на нього чекає не лише зустріч з найбільшим людським злом, але й із власними демонами минулого. Ерік Рікстед написав логічну, морально складну історію з харизматичними героями, де переплітаються декілька сюжетних ліній. 

 Девід Іґнатіус. «Квантовий шпигун»

Новий, актуальний і неймовірно захопливий шпигунський трилер відомого американського прозаїка і журналіста. У високотехнологічному романі від автора бестселерів Девіда Ігнатіуса розгортається гонитва за створенням першого у світі квантового комп’ютера. Автор описує історію полювання офіцера ЦРУ Гарріса Чанга на китайського крота, що намагається отримати секрет розробки квантового комп’ютера. Той, хто заволодіє ним, фактично зможе володіти цифровим світом. Історія динамічна, складна і багатошарова та відображає реальні можливості країн-гігантів, які прагнуть подолати одна іншу, користуючись унікальною технологією. 

Франк Тілье. «Пазл»

«Пазл» знаного французького письменника — це трилер зі складним і напруженим сюжетом. Ілан і його колишня дівчина Хлоя тестують таємничу гру «Параноя», ціна якої  —  людське життя. Учасники опиняються замкнені в колишній психіатричній лікарні та кожен день отримують нові завдання. Ось тільки ті  з кожним разом стають складнішими, а переможець гри буде тільки один. Роман сповнений інтриг та невизначеностей. Читач розгадує, чим насправді є «Параноя»? Тільє створив заплутаний світ, повний містичних жахів і головоломок, які читачі крок за кроком розгадують разом з героями. Персонажі у книзі загадкові та похмурі, а сюжет лише частково передбачуваний. Фінал досить несподіваний і такий же інтригуючий, як і решта книги.

Алекс Норт. «Шепотун»

Після раптової смерті дружини Томі вважає, що нове життя в новому місті допоможе йому та його маленькому синові Джейку вилікуватися. Але у Фезербанк є темне минуле. Двадцять років тому серійний вбивця викрав і вбив п`ятьох жителів. Поки Френка Картера нарешті не спіймали, його прозвали Шепотун, бо він виманював своїх жертв, шепочучи вночі у їхні вікна. У цьому похмурому і тривожному трилері Алекс Норт розповідає історію батька й сина, які стали свідками розслідування серійного вбивці, який повернувся у містечко. То чим насправді обернеться нове життя Томі та його малолітнього сина?

Тесс Ґеррітсен. «Хірург»

Його називають Хірург. Він приходить лише вночі, проникає у домівки самотніх жінок, використовує жахливі ритуальні обряди, а потім вбиває своїх жертв. Через його хірургічні навички поліція підозрює, що серійний вбивця знається на медицині. Злочинець наслідує почерк серійного маніяка, якого було вбито два роки тому. Він копіює навіть такі дрібні деталі, про які мало кому відомо. Остання з жертв загиблого маніяка — Кетрін Корделл вбила його, і саме через вона стала метою нового вбивці. З кожною наступною жертвою невідомий наближається до Кетрін. Детективам Томасу Муру та Джейн Ріццолі доведеться за будь-яку ціну зупинити серійного маніяка.


Реклама

Популярные материалы

7 причин использовать сквалан в уходе за кожей лица, губ и головы...


Тонкая талия Кендалл Дженнер и стройные ноги Беллы Хадид: секреты...


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Читайте также
Популярные материалы