Серіали, які вийдуть на HBO Max у 2024 році

Новий сезон «Справжнього детектива» з Джоді Фостер, мінісеріал «Режим» з Кейт Вінслет і не тільки

Warner Bros. Discovery анонсував серіальні новинки від HBO Max, які вийдуть у 2024 році. Проморолик, в якому можна побачити нові кадри з майбутніх проєктів, опублікували на Youtube-каналі HBO Max.

Так, популярний кримінальний серіал-антологія «Справжній детектив» повертається з новою «главою» під назвою Night Country. У четвертому сезоні детективка Ліз Денверс у виконанні Джоді Фостер візьметься за розслідування загадкової появи тіл в льодах Аляски.

Серед найбільш очікуваних новинок також — мінісеріал «Режим» з Кейт Вінслет, Андреа Райзборо, Матіасом Шонертсом і Г’ю Грантом. Серіал, раніше відомий під робочою назвою «Палац», розповідає історію одного року в стінах палацу авторитарного режиму, який починає руйнуватися.

У відео можна побачити кадри другого сезону серіалу «Дім дракона», приквелу «Гри престолів», у якому розповідається про криваву та жорстоку війну. Продовження вийде на HBO влітку 2024 року.

Ще однією новинкою наступного року, на яку ми чекаємо найбільше, став майбутній історичний комедійний серіал The Sympathizer, заснований на однойменному романі В’єта Тхань Нгуєна, який отримав Пулітцерівську премію 2015 року. Наприкінці війни у В`єтнамі головний герой змушений тікати до Сполучених Штатів разом зі своїм генералом. Живучи у спільноті південнов`єтнамських біженців, він продовжує таємно шпигувати за ними та звітувати в`єтнамському Конґу, борючись між своєю вірністю та новим життям.

Серед інших проєктів, анонси яких можна побачити в ролику: серіал «Ласкаво просимо в Деррі», що є приквелом до «Воно» Стівена Кінга; третій сезон серіалу «Індустрія»,  серіал «Пінгвін» із Коліном Фарреллом у головній ролі, який є спінофом фільму «Бетмен»;  четвертий й останній сезон серіалу «Моя геніальна подруга», продовження комедійного серіалу «Угамуй свій запал» й не тільки.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали