ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КОРОЧЕ ГОВОРЯ: 10 САМЫХ МОДНЫХ ТОПОВ ВЕСНЫ-ЛЕТА...

5 ДОСТОВІРНИХ КНИГ ПРО БРИТАНСЬКУ КОРОЛІВСЬКУ...

КРУАССАНЫ, МЯСО И ЙОГА: 8 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ ЭМИЛИ...

For Mom: зберігаючи важливі моменти

До Дня Матері ювелірний дім SOVA презентував лімітовану капсульну колекцію For Mom.

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Всі ми пам’ятаємо невимушені прикраси з яскравих намистинок, які ми майстрували в дитинстві. Такі браслети були найкращим подарунком для мами, адже були зроблені нами власноруч, в тих прикрасах відчувалася щирість та душа. Вони були символом нашого особливого зв’язку з мамою.

Ювеліри SOVA надихнулися зворушливим трендом з дитинства та створили лімітовану капсульну колекцію до Дня Матері - For Mom.

До колекції увійшло чотири види прикрас - два кольє та два браслети. Для прикрас капсульної колекції ювеліри SOVA обрали п’ять різних каменів яскравих кольорів, що нанизані на золотий ланцюжок - малахіт, лазурит, кварц , білий та блакитний гауліт.

“Команда SOVA з трепетом щороку чекає Дня Матері, адже для нас це важливе свято. Щороку ми презентуємо капсульну колекцію, яка має особливе значення. Ми хочемо повернути наших клієнтів у зворушливі спогади з дитинства, коли вони самі робили такі наївні прикраси в подарунок для мами. До того ж, нові реалії створюють нові тренди. Люди потребують барв та яскравих емоцій - саме це ми відобразили в нашій весняній колекції до Дня Матері For Mom”, - розповідає Анна Коваль, директор з маркетингу та продажів SOVA.

Прикраси For Mom виглядають зворушливо та тендітно, але водночас відображають відразу кілька трендів літнього сезону - яскравість, деталізацію, нагадують великі намистинки, що перегукуються з бісером. Прикраси з колекції точно стануть яскравим акцентом, а імітація handmade деталей додасть легкості, невимушеності та свята образу.

Всі камені зібрані на тендітному ланцюжку з білого, або жовтого золота та мають подовжувач від замка з символом маминої турботи - тендітним серцем.

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

Вместо супермоделей лицами Victoria's Secret станут женщины, «известные своими достижениями, а не фигурой»

Как этим летом носить широкие льняные брюки

10 неймовірних книг, які варто шукати на Книжковому арсеналі

6 нестыдных вопросов про натуральную и органическую косметику