Фаворитку букмекерів на Євробаченні-2023 Loreen звинуватили у плагіаті хіта української співачки

Українська виконавиця Міка Ньютон вже відреагувала на скандал

Співачку Loreen, яка цьогоріч представить Швецію на «Євробаченні» і яку букмекери вважають головною претенденткою на перемогу, звинуватили у плагіаті. Так, найбільш пильні користувачі Мережі зазначають, що пісня під назвою «Tattoo», з якою шведка представлятиме свою країну на пісенному конкурсі, дуже схожа на хіт Міки Ньютон «У полоні», випущений у 2005 році.

Відреагувала на новину і сама українська співачка Міка Ньютон. Виконавиця зазначила, що не хоче розпалювати скандал і витрачати час на з’ясування стосунків, та побажала Loreen успіхів на конкурсі.

«Друзі, я не буду це коментувати. Я не хочу починати драму. Мені це не потрібно! І я бажаю Loreen знову перемогти на Євробаченні. Життя занадто коротке, щоб сперечатися через пісні, через те, звучать вони однаково чи ні. Хтось із вас думає, що так. Хтось — ні. Моя пісня вийшла у 2005 році. Будь ласка, припиніть закидати мене повідомленнями та відмітками. Надсилаю вам свою любов. Підтримуймо один одного!» — написала вона.

Нагадаємо, шведська співачка Loreen вже перемагала на міжнародному пісенному конкурсі у 2012 році з піснею «Euphoria». Цьогоріч «Євробачення» відбудеться 9 і 11 травня у Великій Британії, фінал — 13 травня.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали