«ELLE Україна» запрошує долучитися до кампанії, яка допоможе профінансувати друк англо-українського випуску UKRAINE 2022

Для українців за кордоном та іноземців, які підтримують Україну

«ELLE Україна» запрошує долучитися до кампанії солідарності, яка допоможе профінансувати друк англо-української версії випуску UKRAINE 2022 SPECIAL ISSUE для дистрибуції за межами України. Кампанія офіційно стартувала, тож українці за кордоном та іноземці, які підтримують нашу країну, можуть зробити донат просто зараз.

Після повномасштабного російського вторгнення в Україну випуск друкованої версії «ELLE Україна» став неможливим через бойові дії. Однак, незважаючи на обставини, редакція продовжила свою роботу і вирішила випускати журнал у цифровому форматі. Робота над виданням у новому форматі розпочалася в перші ж дні війни, а за три тижні перший цифровий номер вже був доступний для вільного завантаження на сайті ELLE.UA. Він отримав назву HOPE і, на відміну від попередніх, був присвячений нетиповим для видання темам. Як і другий номер, який вийшов трохи пізніше. Обидва випуски стали своєрідним військовим журналом, який фіксує українські реалії. Команда «ELLE Україна» отримала багато запитань від читачів: чи побачать світ друковані версії журналів? Саме тому було вирішено, що ці випуски неодмінно мають з`явитися і в друкованому форматі. Це стало можливим у грудні минулого року: ми випустили номер, присвячений подіям в Україні, — UKRAINE 2022.

Для команди «ELLE Україна» цей випуск став особливим. Не лише тому, що він протоколює українську сучасність, а й через меседжі, якими наша команда має на меті поділитися з усіма, хто сьогодні підтримує Україну. Наразі ми хочемо, щоб аудиторія за кордоном також мала змогу придбати цей номер, тож готуємо до випуску нову версію журналу — англійською та українською мовами — для дистрибуції за межами країни: для українців, які нині усе ще перебувають за кордоном, української діаспори та іноземців, які продовжують підтримувати нашу країну сьогодні.

Тож, якщо ви або ваші закордонні друзі хочуть підтримати нашу місію, запрошуємо долучитися до кампанії солідарності, яка допоможе профінансувати друк англо-української версії випуску UKRAINE 2022 SPECIAL ISSUE для дистрибуції за межами України на краудфандинговій платформі KissKissBankBank за підтримки міжнародної мережі ELLE.

Зробити донат можна за посиланням.

Окрім цього, команда «ELLE Україна» має амбітні плани поновити вихід друкованих видань ELLE у 2023 році та видати чотири номери: весна, літо, осінь та зима. Тож всі учасники кампанії також матимуть можливість долучитися до підтримки команди для виходу майбутніх випусків.

Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали