Чому варто піти в Smartass — спортзал з атмосферою нічного клубу

Місце, де не потрібно обирати між спортом і вечіркою

Smartass — це спортивний клуб бутикового типу. Його унікальна концепція — поєднання спортзалу з атмосферою нічного клубу, використання світлових сценаріїв і спеціально підібраних музичних треків. Заняття проходять у напівтемряві під авторські плейлисти — це добре впливає на нервову систему, допомагає відвідувачам викладатися на всі 100% і отримувати максимальний результат.

Станом на березень 2024 року в Україні працюють 7 клубів Smartass у 4 містах: Києві, Львові, Харкові та Софії. Упродовж року планують відкрити ще декілька закладів у Києві, Черкасах, Варшаві та на Балі.

Про тренування

У програмі близько 30 видів групових тренувань, серед них — Cycle, TRX, Barre (суміш балету й силових вправ), Games (кругове тренування з багатьма реквізитами: канатом, ейр-байками, гирями тощо), Power (силове тренування), Boxing та Climb (​​авторське інтенсивне тренування з використанням тренажера Versaclimber). 

Залежно від локації наповнення тренувань може відрізнятися. Наприклад, клуб Smartass на «Новопечерських Липках» — це моностудія Barre, яка поєднує кілька видів Barre, а також тренування Yoga, Stretching та Recovery. А на Оболоні нещодавно додали три нові музичні класи, наповнення яких регулярно змінюється. Наприклад, Power — під треки Eminem, Hot Ass — під Beyoncé, а Boxing — під 50 Cent. 

Актуальний розклад тренувань можна подивитися на сайті та у зручному застосунку Smartass. 

Для читачів ELLE промокоди на 50% знижки на першу покупку в таких клубах:

SMARTELLE_OB — Оболонь 

SMARTELLE_LPK — Липки 

Термін дії — до 30.04.24.

Про переваги 

Крім широкого асортименту тренувань і поєднання занять спортом з атмосферою нічного клубу, Smartass має ще кілька особливостей. Наприклад, відвідувачам не пропонують типові абонементи на рік — кожен може придбати пакет із певною кількістю тренувань чи Membership, який дає додаткові пропозиції від партнерів. 

Ще однією перевагою є мобільний застосунок, який має багато зручних функцій — наприклад, дозволяє реєструватися на тренування, залишати фідбек і чайові для тренерів, підписуватися на друзів із власної мережі контактів, оплачувати замовлення у кафе на території клубу.

Про масштабування

Перший клуб Smartass запрацював у Києві у 2019 році. Відтоді мережа прихильників принципу Smartass Lifestyle в Україні збільшилась навколо ще двох локацій клубу в Києві, двох — у Львові та однієї — у Харкові. 

Торік Smartass уперше вийшов на європейський ринок і запрацював у столиці Болгарії — Софії. Також найближчим часом спортзал запуститься у Варшаві. 

Цьогоріч навесні у Smartass готують запуск ще двох локацій у Києві: на Лівому березі та на вулиці Короленківській у переосмисленому форматі.

Про екосистему

Концепцію клубу засновники називають Smartass Lifestyle — коли людині не потрібно обирати між спортом і вечіркою, рахувати калорії та щодня ставати на ваги. Відвідувачі сповідують баланс між роботою, спортом і відпочинком. 

Саме тому Smartass — простір, у якому поєднано все для комфорту відвідувачів. Крім спортивного клубу в екосистему Smartass входить салон краси Smartass Beauty, магазин із фірмовим одягом та ресторан збалансованого харчування Smartass Kitchen & Bar. 

Smartass Kitchen & Bar поєднує у собі тренди сучасної гастрономії та якісні локальні продукти. Смачні сніданки та перекуси, повноцінні обіди та кавові напої, матча зранку чи коктейль ввечері — у самому центрі міста. 

Попри повномасштабну війну в Україні клуб не припинив роботу та навіть збільшив кількість відвідувачів на 20% на рік. Це свідчить про те, що атмосферу і середовище, які створює Smartass, люди потребують. А можливість підтримувати моральне та фізичне здоров’я відвідувачів — найвища цінність і мотивація продовжувати розвиватися для команди.

Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали