Благодійні ініціативи березня, до яких варто приєднатися

Проєкти для поширення української культури та допомоги військовим

Інклюзивний курс з ретуші фото, брелок ковдри-пуховика для збору грошей на реабілітацію дітей, листівки з орнаментами та безплатний онлайн-театр — ці та інші проєкти актуальні вже цього місяця.

До яких благодійних ініціатив можна приєднатися? Ми розповідаємо в добірці березня.

Благодійний концерт «Весна поміж сирен»

Де: Fairmont Grand Hotel Kyiv
Коли: 8 березня

На концерті виступатимуть LAUD, Vlad Darwin, KHAYAT, Oleynik, Dima Prokopov, а також переможці «Танців з зірками» Євген Кот та Макс Леонов. Благодійний вечір вестиме Антон Поліщук.  Усі зібрані кошти спрямують до благодійного фонду Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка «Обираємо майбутнє разом» на закупівлю гуманітарних наборів для жінок-військових.

Благодійний тур гурту «СКАЙ»

Де і коли: 18 березня — Дніпро
19 березня — Запоріжжя
29 березня — Хмельницький 
30 березня — Івано-Франківськ

Гурт «СКАЙ» вирушає у весняний благодійний тур  — команда виконуватиме хіти та збиратиме кошти в межах Національної програми «Врятуй кінцівку». Кожен концерт учасники присвячуватимуть одному військовому, який потребує реабілітації.  Наприклад, у Дніпрі гурт збиратиме кошти на лікування бойової травми старшого лейтенанта Овсієнка Андрія, який потребує операції з ендопротезування плечового суглоба.

Брелок Gen.Ukrainian х Katsurina

GEN Ukrainian та KATSURINA створили брелок — маленьку версію ковдри-пуховика. Аксесуар можна обрати в улюбленому кольорі та кріпити на сумці або ключах. Ініціатива збирає кошти в табір для дітей, які переживають втрату одного або обох батьків унаслідок війни. З продажу маленьких пуховиків гроші спрямують на реабілітацію 100 українських дітей віком від 6 до 16 років.

Книжка про ГУР МО України від видавництва Yakaboo Publishing 

Книжка Артема Шевченка «Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі» — це документальний часопис про найбільш успішні бойові операції ГУР МО України протягом 2022-2023 років. Тут ідеться про те, як українські військові проривалися повітрям на «Азовсталь» чи звільняли острів Зміїний та Харківщину. З кожної придбаної книжки на сторінці акції видавництво Yakaboo Publishing відраховує 3% для проєкту «Робимо вітер ворогу» благодійного фонду «Вогонь запеклих не пече», який збирає на спеціальне обладнання і програмне забезпечення для ГУР МО України.

Інклюзивний курс з ретуші фото

Онлайн-школа Skvot з 11 березня запускає інклюзивний курс з ретуші фото для глухих та слабочуючих людей. Студентів навчать працювати у Photoshop: обробляти зображення, працювати з кольорокорекцією, світлом, шар-масками та рефами. Учасники курсу зберуть портфоліо та дізнаються, де шукати клієнтів. Курс викладатиме Дарія Червона — вона вже понад 10 років працює з ретушшю. Кожен урок жестовою мовою переклала Наталія Кравцова, голова Всеукраїнської асоціації перекладачів жестової мови.

Листівки з мотивами орнаментів Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» започаткував ініціативу з дослідженням традиційних орнаментів різних регіонів України. Розпочав з Харківщини — команда волонтерів та експертів дослідила і відтворила на трьох листівках елементи наріжника, рушника та писанки. 

Благодійні поштівки можна придбати в київських книгарнях «Місто», «Фундамент», «Збірка» та «Книжковий Лев», а також у квітковому корнері «Квіткарня Ю». Усі зібрані з продажу кошти підуть на гуманітарну допомогу дітям та літнім людям-переселенцям. 

Авторка малюнків на листівках — етнофотографка Дарина Федосенко. Пошуком матеріалів займалась студентка-фольклористка Катерина Гонська.

Онлайн-театр DRAMOX для військових та волонтерів

DRAMOX має найбільшу колекцію вистав українських театрів — зокрема, «Morituri te Salutant» від Національного театру ім. Івана Франка чи оперу-балет «Коли цвіте папороть» від Львівської опери. Тепер платформа надає безплатну підписку для військових та волонтерів. Щоб отримати доступ до онлайн-театру, організація або фізична особа має написати лист у довільній формі на електрону пошту iryna.yatsiuk@dramox.tv або звернутись у будь-яку соціальну мережу онлайн-театру.

Інноваційний масаж обличчя з благодійною метою

Краса — це не тільки про зовнішність, а й про вчинки. Тому FIT FOR FACE та BLACKROLL об`єднались, щоб цього місяця підтримати фонд «Землячки». З 15 по 31 березня додавайте до будь-якого масажу в салонах масаж вібромасажером BLACKROLL® FASCIA GUN та м`якою силіконовою насадкою SOFT PEAKS, щоб отримати:

- глибоке розслаблення м’язів;

- покращення кровообігу і стимуляцію лімфи;

- підвищення м’язового тонусу.

50% від суми ми передають фонду «Землячки» на потреби жінкам-військовим.

Реклама

Популярні матеріали

Як користуватися чат-ботами ШІ: корисні поради


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Літній манікюр: 10 яскравих ідей


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали