Більше ніж декор: як екологічні свічки стали трендом

У центрі уваги

Свічки вже давно стали не лише предметом додаткового світла, а й незамінними атрибутами домашнього декору. Вони додають затишку та тепла, заразом прикрашаючи оселю. Сьогодні, купуючи нову свічку, варто звертати увагу не лише на її форму та аромат, а й внутрішні складові.

Передумовою зростання популярності соєвих свічок став масштабний тренд на екологічність та використання натуральних матеріалів, що не шкодять планеті. Свідоме споживання відбилося мало не на кожній сфері нашого життя, зокрема в дизайні інтер’єру. Оздоблюючи будинки і квартири, дизайнери дедалі частіше почали мінімізувати використання штучних синтетичних матеріалів. Натомість фокус змістився на практичність, збільшення простору та мінімалістичний дизайн. В оселях з’явилися меблі з перероблених матеріалів, енергозберігальні лампи та живі квіти.

На фоні цієї тенденції особливу увагу отримали соєві свічки, основною перевагою яких є екологічність. Такі свічки зроблені з чистої соєвої олії, тому їх можна сміливо вважати більш безпечними для навколишнього середовища, ніж парафінові. Однією з головних причин, чому люди відмовляються від парафінових свічок, є їхній негативний вплив на довкілля. 

Для їхнього виготовлення не використовуються хімічні речовини на основі нафти. Це краще для навколишнього середовища з двох причин. По-перше, у процесі перетворення нафти на парафін в атмосферу виділяється вуглець. По-друге, коли ви спалюєте парафін у будинку, у повітря потрапляють сажа та додаткові гази, а це сприяє глобальному потеплінню. Крім того, частинки сажі можуть забруднити ваші меблі.

Ба більше, свічки із соєвого воску кращі для довкілля, оскільки вони веганські: у них не використовуються продукти тваринного походження. В традиційному виготовленні свічок часто використовують добавки, барвники та аромати тваринного походження.

Попри те що дослідження впливу горіння свічок на здоров’я все ще продовжуються, є докази того, що соєвий віск корисніший для нашого здоров’я, ніж парафін. Парафінові свічки можуть викликати алергію, виділяти в повітря токсичні хімікати і навіть містити канцерогенні речовини. Своєю чергою, соєвий віск не має жодного з цих ризиків.

Зазвичай, парафінові свічки насичені синтетичними ароматизаторами, що може негативно впливати на дихальні системи. А ось у соєві свічки можна додавати натуральні ефірні олії. Так вони матимуть справжній терапевтичний ефект залежно від типу ефірної олії.

Також соєві свічки вигідніші. Через низьку температуру плавлення вони горять повільніше і довше (40+ годин), до двох разів довше за парафінові.

Серед українських брендів, що дотримуються принципів екологічного виробництва, можна виділити бренд косметики для тіла з натуральної сировини, без сульфатів та парабенів — to be. Марка поєднує у собі якість і мінімалістичний стиль, а кожен її продукт має свій унікальний аромат.

Свічки to be створені зі 100% соєвого воску та крім екологічних складових відрізняються стильним екологічним пакуванням у чорному кольорі, яке порадує прихильників естетичного та лаконічного дизайну. Свічки бренду допоможуть створити особливу атмосферу спокою та відпочинку, який час від часу необхідний нам усім.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали