Безтурботність у центрі столиці: культовий B Boutique Bar відновив роботу в Києві

Повернення закладу з оновленим меню та інтер’єром

Культовий B Boutique Bar 11 травня знову відчинив свої двері для мешканців та гостей столиці.

Заснований Сергієм Гусовським у 2008 році, бутик-бар Biancoro став улюбленим місцем для обіду або вечірніх коктейлів у центрі Києва. У 2020 році заклад реконструювали під керівництвом команди Марії Жуковської. Під час реновації в інтер`єр інтегрували ідеї італійського дизайнера Доменіко Арнальді.

З початку повномасштабної війни заклад припинив свою роботу. І сьогодні, через 2 роки, культовий B Boutique Bar знову відчинив свої двері завдяки колаборації Марії Жуковської з Наталією Листопад та її чоловіком, бренд-шефом Сергієм Листопадом. Це другий заклад подружжя: два роки тому вони разом із партнером відкрили  кафе Cou Cou на Липках.

В основі ідеї партнерства простий постулат: «Києву потрібен Biancoro як фрагмент нормального життя, опора, яскраві та приємні спогади з минулого».

Сергій представив авторське меню, додавши барв до смакової палітри: «Ми зберегли вектор до середземноморської кухні, але додали нотки південно-східної Азії. Азійські продукти чудово вписуються в меню європейського ресторану. В меню представлені перепілка, фарширована мусом із двох птахів з білими грибами, подана на гнізді з картоплі фрі, або стейк з язика з соусом фо бо та овочами гриль». 

Шеф-кухарем закладу став Іван Шрамко. В новому сезоні B Boutique Bar робить ставку на сніданки, відчиняючи двері для відвідувачів з 10-ї ранку. Зокрема, заклад пропонує ліниві вареники з вишневим киселем та повітряною сметаною або революційний сухий сніданок з круасанів з густим молоком та ягодами. Коктейльну карту B Boutique Bar також доповнили авторськими міксами.

Дизайнери освіжили відомий білий інтер`єр повітряними фалдами й балдахінами –– зробили алюзію на приморський курорт і спробували знайти безтурботність серед великого міста. На терасі створили сад пряних трав, щоб гості могли насолоджуватися ароматами природи в спекотні дні.

Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали