ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

ИРИНА ШЕЙК В КОСТЮМЕ УКРАИНСКОГО БРЕНДА OLENICH...

ВИДЕО ДНЯ: ТИНА КАРОЛЬ ВПЕРВЫЕ ЗА 15 ЛЕТ...

КАК УМЕНЬШИТЬ БОЛЬ ВО ВРЕМЯ МЕНСТРУАЦИЙ БЕЗ...

9 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ СКАРЛЕТТ ЙОХАНССОН

8 книг про успішні бренди та компанії, з яких треба брати приклад

Історії Zara, Starbucks, Nike, Apple і не тільки 

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

«Феномен Zara», Ковадонга О’Ши

Видання: «Форс»

Амансіо Ортега розпочинав свою кар’єру продавцем в магазині, а став найбагатшою людиною в світі, здійснивши революцію у фешн-ретейлі та створивши один із найвпізнаваніших мас-маркет брендів. Як йому це вдалося можна дізнатися зі сторінок автобіографії «Феномен Zara». На власному досвіді він доведе, наскільки мрія створити найуспішніший бренд століття реальна. 

«Історія Starbucks. Усе почалося з чашки кави», Говард Шульц

Видання: «Наш Формат»

Усе і справді почалося з чашки еспресо, випитого в затишній італійській кав’ярні у 1983-му. Тоді майбутній генеральний директор Starbucks Говард Шульц зрозумів, яка атмосфера буде в його закладах. Відтоді як він прийшов у Starbucks, компанія відкрила майже 25 тисяч кавярень у 70 країнах світу, пережила економічну кризу й зневіру фінансових аналітиків. Історія успіху Starbucks надихне підприємців-початківців мислити масштабніше, а вже досвідчених переконає, що можна ефективно вирішувати проблеми в бізнесі, думаючи насамперед про людей. А ще вона навчить дбати про власну репутацію.

«Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником», Філ Найт

Видання: «Наш Формат»

Мало хто знає, що Філ Найт у підлітковому віці не мав змоги купити собі якісні кросівки. Він настільки «горів» ідеєю якісного і доступного взуття, що надихнувся вафельницею, купив всесвітньо відомий логотип за 30 доларів і побудував імперію. Філ Найт дотепер загадкова постать у бізнесі, він рідко дає інтерв’ю, а ця книжка — рідкісна можливість дізнатися справжню історію Nike. До слова, ця книга — одна з найулюбленіших Білла Ґейтса. 

«Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди», Джефрі К.Лайкер

Видання: «Наш Формат»

Сьогодні Toyota є компанією, яка робить найякісніші автомобілі світу з найменшою кількістю дефектів і витрат. Легендарна корпорація безперервно вдосконалює свою структуру за рахунок використання значно меншої кількості людино-годин, інвентаризації та виробничих площ, ніж її конкуренти. Книжка Джефрі К. Лайкера вперше розкриває для широкої аудиторії 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії. Ці принципи універсальні і можуть використовуватися в будь-якій галузі. 

«Дика гонка. Як Uber підкорював світ», Адам Лашински

Видання: «Yakaboo Publishing» 

Цікаво те, що ця книжка побачила світ буквально за кілька місяців до гучного звільнення засновника Uber Тревіса Каланіка. Хоча назва компанії і раніше не сходила зі шпальт світової преси. Ця книжка — перша вичерпна історія багатомільярдної компанії, що започаткувала нове явище — «уберизацію». Адам Лашинскі — журналіст, автор бестселера «Apple зсередини», виконавчий редактор журналу Fortune, — кілька років працював над книжкою, і впродовж цього часу не лише проводив численні інтерв’ю, подорожував із Тревісом Каланіком у Китаї, а й сам став водієм Ubera.

«iWoz. Від комп’ютерного ґіка до культу», Стів Возняк та Джина Сміт

Видання: «Yakaboo Publishing»

Колись Стів Возняк почав технологічну революцію, створивши перший персональний комп’ютер. Сьогодні він продовжує змінювати світ, надихаючи своїми знаннями та досвідом. «IWoz. Від комп’ютерного ґіка до культу» — відверта біографія про життя Apple від видатного винахідника та підприємця. Це книга про революційні ідеї та новаторство, вірності своїй справі та дружбу, що здатна надихнути на великі звершення.

«Блиск і полум’я. Біографія діамантів», Рашель Берґстін 

Видання: «Yakaboo Publishing»

Діаманти вічні, люди – ні. Але саме люди творили історію цих прекрасних блискучих каменів. Шукачі та покупці, королеви та майстри, інвестори та інноватори, красуні та закохані в них... Всі вони так чи інакше причетні до багатовікового полювання на коштовності. У книзі «Блиск і полум`я. Біографія діамантів» ви дізнаєтеся про непросту подорож діамантів із африканських шахт до прилавку ювелірного магазину, чому ограновані камені так приваблюють людей і як ці «кращі друзі» роблять жертвами моди своїх володарів? 

«Индустрия моды», Тім Джексон та Девід Шоу

Видання: «Баланс Бизнес Букс»

Всебічне дослідження різних аспектів індустрії моди. У книзі використані дослідження і приклади з практики бізнесу, інтерв’ю з фахівцями, портрети компаній та відомих брендів, рекомендації фахівців з питань професійного зростання. Книга написана професорами провідних університетів та експертами в світі моди. Корисна буде усім, хто планує зв’язати своє життя з модою та глянцевою журналістикою. 

Для тех, кто любит эстетику и свободу

На одном дыхании: 5 интересных книг для выходных

Как стать лучшей версией себя: 10 книг по саморазвитию

Ирина Шейк в костюме украинского бренда Olenich на прогулке в Нью-Йорке

Видео дня: Тина Кароль впервые за 15 лет станцевала на «Танцах со звездами»

Модні светри та кардигани від українських брендів для затишної зими