7 українських музичних кліпів січня

Пісні Тіни Кароль, Джамали та Ziferblat

Які музичні кліпи українські виконавці випустили впродовж січня? Ліричні спогади, зізнання в глибоких почуттях чи життєствердні розповіді — ми зібрали пісні, на які варто звернути увагу.

Liza Bibikova — Поряд

Пісня Лізи Бібікової «Поряд» вийшла ще торік у жовтні. Це ніжна й сумна історія про відчуття присутності коханої людини, коли все вже втрачено. Трек став популярним в TikTok, а згодом очолив український чарт трендових пісень Spotify.

Тіна Кароль — Троянди

Нова пісня Тіни Кароль — про глибокі почуття, які віддзеркалюють драму сьогодення. За словами виконавиці, її новий реліз — «про момент, коли всередині щось ламається на дві частини: на зраду і правду, на минуле та майбутнє».

NAZVA — Slavic English

Як кажуть учасники гурту, «Slavic English — це за настроєм весела та життєствердна пісня, яка транслює в легкій формі нашу реальність — самопрезентацію українців для світу зі збереженням ідентичності». У музичному кліпі виконавці спробували себе в різних ролях: вчителів, попзірок, а ще — Шерлока і Ватсона.

INGRET — Keeper

Музичний кліп співачка INGRET присвятила жінкам, які силою свого світла та підтримки допомагають українським воїнам переносити лихоліття війни та захищати свою землю.

Ziferblat — Place I Call Home

Пісня гурту — про відчуття дому, яке всі так щемливо намагаються вберегти. За словами учасника Ziferblat Валентина Лещинського, у кліпі виконавці поєднали сценічну енергію й театральну спрямованість.

Jamala — Мій брате

У новій пісні виконавиця втілила світлі спогади про свого друга з Криму Сейрана Кадирова, який загинув на війні. Композиція є також присвятою усім загиблим захисникам та захисницям.

OTOY — аїд

«аїд» — один із треків другої частини лонгплею «темна», якою репер OTOY підсумував перший етап своєї кар’єри. Свій альбом репер називає «найтемнішою музикою, написаною в найяскравіших емоціях».


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали