ПИППА МИДДЛТОН — БУДУЩАЯ «ПРИНЦЕССА...

ПРИНЦ ЧАРЛЬЗ ПРИДУМАЛ НЕОБЫЧНОЕ ПРОЗВИЩЕ ДЛЯ...

ЯК ВИГЛЯДАЛИ Б ЗІРКИ ІЗ ЗАЧІСКАМИ В СТИЛІ 80-Х?...

«КОНСЕРВЫ – ЭТО СМЕРТЬ», – 5 ПРОДУКТОВ, КОТОРЫЕ...

25 ИЮНЯ ВСТРЕТИМСЯ НА БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОМ...

7 способів подарувати свято тим, хто цього найбільше чекає

Купити іграшки сиротам, переказати гроші хворим дітками, допомогти самотнім пенсіонерам – ми зібрали 7 найпростіших варіантів для кожного

4 января 2018

Фото: gettyimages, facebook

В першу чергу, Різдво – це родинне свято, і ми традиційно шукаємо подарунки для своїх найближчих та найрідніших людей. Але не всі отримають подарунки на свята – саме для таких людей ми можемо зробити маленьке диво. Варіантів є безліч, ми ж зібрали 7 найпростіших, котрі підійдуть кожному з нас.  

Благодійний фонд "Відкриті долоні"


Фонд пропонує кожному з нас стати чарівником для діток з важкими захворюваннями – кожен з них написав список побажань, серед яких іграшки, одяг чи канцтовари. Просто обираєте зі списку товари, котрі можете подарувати, і передаєте їх фонду.

Благодійний магазин «Ласка»


Кінець року – це ще й час для оновлення та підбиття підсумків. Мабуть, у кожного з нас вдома є речі, котрі нам не потрібні: не той розмір, «не сидить», займає надто багато місця в шафі, нікуди носити та ще безліч варіантів. Якраз для таких речей і існує магазин «Ласка» – вони передадуть ваші светри та джинси тим, кому вони точно потрібні.

Благодійний фонд «Таблеточки»


Безумовно, найвідоміша благодійна організація України зі своїм інтернет-магазином якісних та корисних речей. «Таблеточки» опікуються онкохворими дітьми, тому гроші від купівлі товарів підуть на найцінніших подарунок для них – ліки.

Благодійний фонд «Давай допоможемо»


Ще один не менш важливий напрямок допомоги – самотні люди похилого віку. Бабусі та дідусі, котрі залишились без близьких людей, і, відповідно, без свят. Дехто з них мешкає у спеціальних закладах, інші у себе вдома, проте всі вони потребують хоча б краплю уваги у Різдвяні свята.


Благодійний фонд "Клуб Добродіїв"


Фонд опікується дітьми-сиротами, у кожного з яких є конкретні мрії – речі, поїздки, яскраве святкування Різдва чи інші дуже прості дитячі радості.

Організація "Молодь за Мир"


Якщо темою дітей в нашій країні ще більш-менш опікуються, то, мабуть, найбільш забутими залишаються безхатченки. Ці люди, котрі через різні причини залишились без дому і без домашнього тепла, також хочуть свята. «Молодь за мир» організовує Різдвяні обіди для бездомних і бідних людей, аби вони також відчули дух свята.

Проект «Мрії збуваються»


Віч-позитивні діти – це окрема незахищена категорія, котра потребує нашої з вами уваги. Ці малюки з самого народження мають боротись за власне життя і фонд «Антиснід» створив проект «Мрії здійснюються» для того, аби кожна така дитина отримала свій подарунок на свята.

В Киеве открывают Школу волонтеров

Милосердный декабрь: как помочь бездомным животным зимой?

Український бренд Hi! Legs перетворить ваше старе взуття на подарунки

Загрузка...