7 серіалів про сильних жінок, які має побачити кожна

Героїні, що ламають стереотипи

Якщо ви раптом занурилися у меланхолію і сумніваєтеся у власних силах, ми поспішаємо на допомогу з добіркою серіалів про сильних жінок. Їхні головні героїні вражають силою свого характеру, завжди знають, чого хочуть, та впевнено йдуть до своєї мети. І хай деяких з них можна назвати негативними персонажами, проте їхньому вмінню боротися за своє варто повчитися!

«Чому жінки вбивають»

Три жінки, три епохи, один будинок — одна проблема. Неймовірно стильний, яскравий та захопливий серіал про кохання, зраду, жіночу дружбу, солідарність, сімейні таємниці, помсту та жіночу силу. А ще про те, чому ж жінки вбивають.

«Покоївка»

У центрі сюжету — молода дівчина Алекс, яка завершує проблемні стосунки та влаштовується прибиральницею, щоб мати можливість забезпечити усім необхідним свою маленьку доньку. З цього моменту життя головної героїні перетворюється на непросту, часом відчайдушну боротьбу за виживання та опіку над дитиною.

«Усюди жевріють пожежі»

Хто така Мія Воррен, яка нещодавно з`явилася в місті? Що вона має спільного зі зразковою сім`янинкою Еленою Річардсон? Напружена драматична історія про протистояння двох сильних жінок, яке кардинально змінює не тільки їхнє життя, а й життя їхніх родин та цілого містечка.

«Велика маленька брехня»

Серіал з легендарним кастом, який точно має побачити кожна. Історія п`яти жінок, кожна з яких живе спокійним життям у невеликому містечку. Звичний плин їхнього життя порушує загадкове вбивство. В серіалі порушуються теми домашнього насильства, жіночої солідарності та сили, боротьби зі стереотипами, вміння постояти одна за одну та за самих себе.

«Вбиваючи Єву»

Британський серіал у жанрі трилера про протистояння серійної вбивці Вілланель та співробітниці МІ5 Єви Поластрі. Запевняємо, він не дасть вам заснути ввід першого до останнього епізоду. Сценаристками кожного сезону також є жінки: за перший сезон відповідала Фібі Воллер-Брідж, за другий — Емеральд Феннел, а сценаристкою третього стала Сюзанна Гіткот.

«Я можу тебе знищити»

Серіал Мікаели Коен, який назвала своїм улюбленим сама Адель. Письменниця-початківиця стає жертвою сексуального насилля. Тепер дівчині доведеться переглянути власне життя, своє оточення та знайти у собі сили жити далі.

«Мертвий для мене»

Дві жінки, які втратили чоловіків, випадково знайомляться в групі психологічної підтримки й відразу стають найкращими подругами. Та одна з них і не підозрює, що насправді їх пов`язує набагато більше, ніж може здатися на перший погляд.


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали