7 речей, про які Керрі Бредшоу усім нам брехала

Героїня культового серіалу обіцяла веселе та гламурне життя для тих, хто наважиться стати автором глянцю у великому місті. І вона обдурила нас усіх

Мільйони жінок з усього світу хоча б раз у житті відчували себе настільки сильними, що наважувалися йти за своєю мрією. Особливо це стосується тих, хто захоплено спостерігав за перипетіями в житті героїні серіалу «Секс і місто» Керрі Бредшоу та відчував у собі хоча б найменшу схильність до творчості, а особливо — письменницький талант.

Можливо, деякі з вас навіть зважилися переїхати в мегаполіс, щоб стати письменницею і знайти свого містера Біга, а ще зустрічатися з найкращими подругами щонеділі для того, щоб попліткувати за бранчем. Тому що Керрі чудово вдалося презентувати всім ідею про те, що дівчина, яка живе одна у великому місті, може досягти приголомшливого успіху. Причому цей успіх має чітко виражену форму: гламур, дизайнерське взуття, десятки шанувальників, не надто напружена робота на фрілансі, величезний гардероб та чарівний бюджет, який дозволяє це все оплачувати.

Захоплені красивою картинкою, мудрими фразами, бездоганними туфлями від Manolo Blanhik і цікавим сюжетом одного з найпопулярніших серіалів усіх часів, ми навіть не могли подумати, що автор колонки однієї з нью-йоркських газет обманює нас. Життя Кері Бредшоу насправді не існує. І ось чому.

Велике місто = велике кохання

Героїня Сара Джессіки Паркер своїм прикладом показує: знайомитись у мегаполісі з чоловіками — дуже просто! Однак якщо ви одна у великому місті, значну частину свого життя вам доведеться проводити в пошуках по-справжньому гідної людини. Історія про те, щоб зустрічатися з двома чоловіками у спробах зрозуміти, хто ж із них вам подобається більше, велика рідкість у реальності. І це чудово.

Нові туфлі чи оплата оренди?

Жінки, які самостійно винаймають житло у мегаполісі, знають: витратити останні гроші на дороге взуття, якщо попереду на них чекає оплата рахунків за квартиру — безглуздо. Так, героїня серіалу чинила так часто, але перед тим, як зважитися на переїзд і пошук «роботи мрії», перевірте, чи вистачить вашої зарплати хоча б на квартиру. Орендодавецю, швидше за все, не сподобається ваше захоплення від покупки нового взуття, якщо ви не зможете оплатити квартиру.

Гарне житло

Ви думаєте, що з легкістю знайдете квартиру в мегаполісі? Причому саме таку, в якій буде шикарний ремонт, величезна шафа, кілька просторих кімнат та окрема — для суконь та взуття, а довкола не буде дивних сусідів. Можливо, такі існують, але жодну з них не зможе собі дозволити авторка колонки в газеті. Навіть нью-йоркської.

Тільки таксі

Керрі особистим прикладом демонструє: ставши письменницею, вам ніколи не доведеться користуватися громадським транспортом. Тільки таксі! Натомість у реальності вам доведеться щодня здійснювати захоплюючу подорож у метро разом із натовпом таких самих «підкорювачів мегаполісу».

Біг на підборах

Сара Джессіка Паркер практично ніколи не знімала туфлі на високих підборах. У кожній серії вона легкою ходою дефілювала вулицями міста — і не переставала при мати цілком щасливий вигляд. Це ще одна брехня, яку ми вперто відмовлялися помічати через гарну подачу. На жаль, жодні туфлі не зможуть бути так само красивими після прогулянки в них під дощем, підземними переходами, тротуарними ґратами і калюжами. Крім того, жодні ноги не витримають марафону робочої рутини на 10-сантиметрових підборах.

Одяг замість їжі

Письменниця з Нью-Йорка часто замість їжі купує собі новий одяг та взуття. Насправді ніхто не зможе замінити журналом або новою помадою повноцінну вечерю. Але Паркер грає дуже переконливо, а ми їй віримо.

Захмарні гонорари

Ви дійсно думаєте, що можна бути автором газетного стовпчика, писати туди раз на тиждень і дозволяти собі безтурботно жити в Нью-Йорку?! Звучить як ідеальне життя, але насправді, на жаль, це міф та найбільша брехня героїні серіалу. Розумніше буде знайти підробіток.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали