САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ ТРЕНДЫ СЕЗОНА, К КОТОРЫМ СТОИТ...

КАК ПРИГОТОВИТЬ КРОСТИНИ С КЛУБНИКОЙ И...

ОБМАНУТЬ ВРЕМЯ: ЧТО ПОМОГАЕТ ВЕРЕ ВОНГ В 70...

«ОНА ВЕГАТАРИАНКА И ОЧЕНЬ ЛЮБИТ...

ДЖЕННИФЕР АНИСТОН ПРОДАЕТ АРХИВНОЕ ФОТО, НА...

Від The Weeknd до «ДахаБраха»: 7 крутих новинок, які варто додати до плейлиста

Похмура платівка від світової зірки, гімн фемінізму, неочікувано сумний трек від найпозитивнішого українського гурту та український альбом року — розповідаємо про весняні музичні новинки

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Hidden Element  — Rplctr9

Зовсім скоро Ніл Тарасов та Ігор Кириленко мають видати перший за два роки EP під назвою Comparisons. До того ж на власному лейблі. А поки що український електронний дует тішить кліпом на новий трек Rplctr9. Його зняли студенти курси Filmmaking у Kyiv Academy of Media Arts, і, як обіцяє засновник KAMA Сергій Вовк, цю роботу ви точно дослухаєте до кінця. 

Latexfauna — Kosatka

Latexfauna засумували та презентували не дуже типову для гурту пісню, присвячену чоловічій кризі середнього віку. Це перша композиція записана з новим гітаристом колективу Іллею Случанком, який раніше грав у Леді Джанк та Фіолет. 

U:LAV  — «Лупа» (EP)

Артистка на генетичному рівні — саме такою є U:LAV. Представницю нової української музики насправді звати Анна Монастирська, і вона донька оперної співачки Людмили Монастирської. Дебютник U:LAV — про спостереження виконавиці за людьми навколо. Роздивляючись суспільство, дівчина іронізує, проводить паралелі та ставить оточуючим одвічні питання. 

Время и Стекло  — «Время истекло»

Надя Дорофєєва з Позитивом розбіглися та оголосили про закінчення музичної історії під назвою «Время и Стекло». Наостанок дует видав пісню і кліп, що описує їхній творчий шлях та його найбільш тремтливі моменти. Назва нової роботи дуже символічна — «Время истекло».

Qarpa — «Баби круті чуваки»

Ірена Карпа з гуртом порадували провокаційною піснею, приуроченою до Дня боротьби за жіночі права. У композиції гурт згадує жінок, що прославилися на весь світ завдяки своїм здобуткам, та запевняє, що історію творили зовсім не чоловіки. Наразі колектив готує відеокліп на цю музичну роботу.

The Weeknd — After Hours (альбом)

Четверта платівка артиста — переосмислення минулого та власних ганебних вчинків (наркотики, алкоголь, зради) і пошук себе. Саме тому вона вийшла такою похмурою, томною, а головне — цілісною. Здається, цей альбом можно назвати «поверненням» канадським артиста: він озвучив у музиці пережите, зробив висновки та готовий іти далі. 

«ДахаБраха» — Alambari (альбом)

Гурт збирає величезні майданчики, отримує Шевченківську премію та видає довгоочікуваний альбом Alambari. Нова платівка — справжній музичний скарб, що вмістив у себе різноманітні жанри, відсилки та цілі культурні пласти.

5 кроків до свідомого життя сучасної дівчини

Самые актуальные тренды сезона, к которым стоит присмотреться

Как приготовить кростини с клубникой и моцареллой

18 ярких идей для вашего летнего маникюра

Пора прощаться: 8 антитрендов этого лета

Новинка, варта уваги: інноваційний пристрій glo™ HYPER і нові стіки neo™* у форматі демі