7 детективних серіалів, від яких ви не зможете відірватись

Найкращі у своєму жанрі

Є такий тип серіалів, які можна дивитися не відриваючись. Особливо захоплюють трилери та детективи, фінал яких часом неможливо розгадати аж до останньої серії. Якщо у вас ніколи не було того самого відчуття «ще одну серію — і спати», наша добірка саме для вас.

Тут є як довгі серіали на шість сезонів, які ви пройдете з тими самими героями, так і варіанти, де кожен сезон розповідає нову історію.

«Як уникнути покарання за вбивство»

Неймовірно захоплива історія про успішну юристку та професорку Анналіз Кітінг і шістьох її студентів, яким протягом сюжету доведеться не на теорії, а на практиці з’ясувати, як уникнути покарання за вбивство.

«Лютер»

Детектив Джон Лютер, який працює у відділі розслідування особливо тяжких злочинів, у своєму вмінні розплутувати найскладніші справи перевершує всіх. Однак сам він часом буває не менш жорстоким, ніж ті, на кого полює.

«Справжній детектив»

Три сезони — три захопливі історії, в яких є все, щоб не спати через них ночами: вбивства, несподівані повороти сюжету, загадкові розслідування та найкращі актори.

«Фарго»

Щосезону нові герої та новий сюжет, але та ж неповторна атмосфера. Загальні інгредієнти, які ви знайдете у всіх сезонах: неймовірний каст (чого тільки вартує тандем Біллі Боба Торнтона та Мартіна Фрімена у першому сезоні!), кримінал, вбивства та багато чорного гумору.

«Міст»

На мосту, який сполучає Данію та Швецію, знаходять мертву жінку. Після ретельного огляду тіла з’ясовується, що воно складається з двох частин, які належать двом різним жінкам, і кожна лежить на території своєї країни. Поліціянтам доведеться розібратися в тому, хто вчинив цей жахливий злочин.

«Падіння»

Джеймі Дорнан у ролі серійного вбивці та Джилліан Андерсон — у ролі суперінтендантки поліції. Хто врешті-решт переможе? Запевняємо, за боротьбою цих двох ви стежитимете не відриваючись.

«Американська історія злочинів»

Детективний серіал-антологія, кожен сезон якого розповідає нам про гучні реальні події — зокрема, про вбивство Джанні Версаче та скандал Клінтон-Левінскі.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали