ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

У КИЄВІ ЗАПУСТИЛИ БЕЗКОШТОВНУ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМУ...

КОМБІНЕЗОНИ ДЛЯ МЕДИКІВ І ДОДАТОК З КРУТОЮ...

FORBES НАЗВАЛ 20 БОГАТЕЙШИХ ЛЮДЕЙ МИРА 2020 ГОДА...

Без особливого приводу: 7 небанальних подарунків для тих, у кого все є

Оригінальні ідеї від українського сімейного бренду EnjoyTheWood

Фото: enjoythewood

Рейтинг статьи / 0
4 5 10

У 2014-му Ігорю Фостенко не сподобалася порожня стіна в новому офісі, тож він вирішив її прикрасити дерев’яною мапою світу. Так в Україні з’явилася компанія Enjoy The Wood, яка вже наступного дня прийняла перше замовлення зі США, через чотири роки отримала патент і розпочала просування на Kickstarter. Сьогодні в асортименті бренду, крім дерев’яних мап, є 3D плани міст, блокноти, альбоми, окуляри та шкіряні вироби. Все зроблене вручну і з урахуванням бажань клієнта. Серед усього розмаїття ми вибрали 7 речей, які вам захочеться придбати собі або на подарунок близьким. Карти і мапи прикрасять будь-який кабінет чи кімнату для переговорів. Чудовим доповненням до них стануть піни, щоб відзначати особливі місця. Виготовлений під замовлення логотип компанії перетворить офіс у більш стильний простір. Органайзери і гаманці ніколи не стануть зайвими для сестри чи подруги. А календар та блокнот ідеально підійде в дарунок для мами або близької колеги. 

многослойная карта

Мапи світу 

Подорожі множать всі людські емоції, стверджував Пітер Хьог, і ми не збираємося сперечатися. Плануйте наступну відпустку разом з коханими, позначаючи літаками на мапі уже відвідані країни і загадуючи нові. Обирайте одношарову чи багатошарову, чорну чи в кольорі — дерев`яна мапа чудово доповнить інтер’єр та змотивує на нові подорожі. Для будь-якої мапи можна замовити LED-підсвітку, це додасть нічної романтики мандрівникам.

мапа з підсвіткою

План міста

Велика мандрівка починається з плану. Трирівневий план міста — це швидше візуалізація мрії, ніж просто дерев’яний сувенір. Обвести серцем на плані місця щасливих людей? Легко! Усе вирішує тільки ваше бажання. Частинка Парижа, Нью-Йорка чи будь-якого іншого міста відтепер назавжди у вашому домі чи офісі. 

Вічний календар

Інтер’єр має бути красивим, а декоративні девайси повинні приносити користь. Настінний вічний календар стане знахідкою для людей, які звертають увагу на цифри, не дуже стежать за релігійними святами, цінують універсальність та надають перевагу еко-товарам. Він не привертає до себе багато уваги, а лише вносить різноманіття у дім.

Дерев’яний альбом чи блокнот

Щастя швидко стає спогадом. Тож закарбуйте особливі для вас миттєвості на сторінках дерев’яного фотоальбому. Персоналізоване гравіювання перетворить виріб в дивовижний подарунок на річницю чи день народження. Індивідуальну обкладинку можна замовити і для блокнота Enjoy The Wood. Відтепер скетчбук для малювання чи щоденник для незвичайних історій достеменно відображатиме характер.

Шкіряний органайзер

Незамінна річ для зберігання дрібних речей. У стильний органайзер помістяться аксесуари, ключі, косметика та картки. Відмінне рішення для тих, хто дійсно цінує свій час і порядок.

Смарт-гаманець

Смарт-гаманець з RFID-захистом стане найкращим подарунком для тих, про кого ви особливо піклуєтеся. Заснована на чіпі технологія зберігає особисту інформацію на картках і убезпечує власника від «скімінга» —  «зчитування» даних. У доповнення до гаманця, в якому є три відділи і алюмінієвий тримач карток, ви можете замовити деревяну коробочку. Той випадок, коли не треба обирати між зручністю і стилем!

умный кошелек

Купуючи будь-який продукт Enjoy The Wood, ви приближаєте компанію до великої мети —  висадити 12 тисяч дерев за рік.

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

Forbes назвал 20 богатейших людей мира 2020 года

«Это чертовски утомительно», — Шарлиз Терон пожаловалась, что ей трудно совмещать карьеру и материнство

5 правил, как выжить с партнером в карантин: отвечает Михаил Лабковский