6 книжок, які Керрі Бредшоу читала в серіалі And Just Like That…

Багато з них були відібрані самою Сарою Джессікою Паркер

Якщо ви шукаєте нові ідеї для літньо-осінніх аутфітів або чтива за філіжанкою кави чи какао, щоб зануритися в нього під час холодних, але затишних днів, серіал And Just Like That... стане для вас справжнім джерелом натхнення.

Сиквел «Сексу і міста» став таким же популярним, як і книжки на книжкових полицях героїв, більшість з яких власноруч відбирала сама Сара Джессіка Паркер.

Carrie Bradshaw

У співпраці з командою реквізиторів серіалу Паркер надала їм список літературних рекомендацій для персонажів серіалу, який вони доповнили, включивши 120 книг для однієї лише Керрі Бредшоу. Відповідно до інклюзивного характеру сиквелів, історії, які Бредшоу та інші герої читають або тримають у руках, здебільшого написані письменниками з традиційно маргіналізованих верств населення.

Carrie Bradshaw

Тож, якщо ви шукаєте щось новеньке або просто цікавитеся, що стоїть на книжкових полицях наших улюблених вигаданих мешканців Мангеттену, ось усі томи, які ми помітили в «And Just Like That…».

«Райдужне молоко», Пол Мендес

«Райдужне молоко», Пол Мендес

Книжка, що лежить біля Керрі на пікніку, коли Шарлотта промовляє сумнозвісну фразу: «Палець змусив тебе відчути себе живою?», — це дебютний роман Пола Мендеса «Райдужне молоко». Історія, що досліджує теми расової та сексуальної ідентичності, розповідає про 19-річного темношкірого гомосексуаліста, який тікає з дому після того, як члени його спільноти викрили його у нетрадиційній орієнтації.

«Хто вони такі», Габріель Краузе

«Хто вони такі», Габріель Краузе

На тумбочці біля ліжка Бредшоу лежить примірник номінованої на Букерівську премію автобіографії Ґабріеля Краузе «Ким вони були», що розповідає історію молодого чоловіка, який потрапив у пастку злочинного життя в Лондоні. Побачивши, що його книжка потрапила до шоу, Краузе написав у  своєму Твіттері: «Я не знав, що це було в списку моїх бажань, поки це не сталося…»

«Нікелеві хлопці», Колсон Ватйхед

«Хлопці з Нікелевої академії», Колсон Ватйхед

Книга, що лежить на ліжку Керрі в п`ятій серії серіалу, — це роман Колсона Вайтхеда «Нікелеві хлопці», який у 2020 році отримав Пулітцерівську премію з художньої літератури. Це одна з книжок, яку особисто відібрала Паркер. В основі сюжету — історія двох хлопчиків, засуджених до пекельної виправної школи у Флориді 1960-х років.

Fight Night, Міріам Таейве

Fight Night, Міріам Таейве

Поки Бредшоу чекає на прийом до фізіотерапевта в першому сезоні серіалу, ми бачимо відкриті сторінки книги Міріам Таейве Fight Night. Книга розповідає історію трьох поколінь сильних жінок з особливим акцентом на дев`ятирічній Свів, яка здобуває нетрадиційну освіту від своєї грізної бабусі.

«Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?», Саллі Руні

«Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?», Саллі Руні

Хоча Керрі й не була зафіксована з примірником книги «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?», вона була помічена з останнім романом автора — «Нормальні люди», що є підтвердженням того, що вона теж його прочитала. У книзі, в істинному стилі Руні, розповідається про життя і кохання молодих друзів у Дубліні та на заході Ірландії.

«Якщо я переживу тебе», Джонатан Ескоффері

«Якщо я переживу тебе», Джонатан Ескоффері

Звісно, Керрі Бредшоу прочитала роман, який критики назвали одним із найгучніших дебютів 2022 року, — «Якщо я переживу тебе». Книжка була презентована після видання в Америці у 2022 році та містить серію пов`язаних між собою історій, що розповідають про життя однієї ямайської родини в Маямі, починаючи з 1970-х років і аж до кризи 2008-го.

За матеріалом ELLE.UK.

Реклама

Популярні матеріали

«Брат, тато, бабусі, двоюрідна сестра, хрещений — всі загинули....


Rich-mom energy: новий модний тренд, який затьмарив «тиху розкіш»...


Nannacore — новий TikTok-тренд, який встиг підкорити модну...


Читайте також
Популярні матеріали