5 захопливих книжкових новинок, від яких неможливо відірватися

Для довгих зимових вечорів

Разом із національною книжковою платформою Yakaboo ми зібрали для вас новинки українських видавців, за якими час минатиме блискавично, настільки вони захопливі.

«Вибрані твори», Людмила Старицька-Черняхівська

Рукопис пригодницького роману «Діамантовий перстень», який входить до збірки, пролежав без руху 64 роки. Адже через півтора місяця після його завершення, видатну письменницю, публіцистку, організаторку кінематографічної справи, громадську діячку заарештували. «Діамантовий перстень» — історична пригодницька повість, за основу якої авторка взяла оповідки дідуся, колишнього військовика й учасника описаних подій, Віталія Романовича Лисенка. У творі йдеться про події часів польського повстання 1830–1831 років. Головний герой не лише співчуває, а й допомагає в порятунку поляків, що віддавали життя за волю і вітчизну — цінності, такі близькі кожному свідомому українцю. А сюжетні повороти такі круті, що ви не відкладете книжку, поки не прочитаєте останню сторінку!

«Таємна історія», Донна Тартт

Золота молодь у дорогому приватному коледжі в Англії, харизматичний професор античної грецької історії Джуліан. І раптом — трагедія, зовсім не давньогрецька, і вона тягне за собою таємницю, пошуки правди та спокуту. Талановита Донна Тартт пропонує нам новий захопливий бестселер, не гірше попереднього роману «Щиголь». Товстезна книжка читається на одному диханні. Оповідання веде першокурсник Річард Пейпен, хлопець зі звичайної родини, який дивом потрапив до цього приватного коледжу в Новій Англії та вважав за щастя потрапити до закритої спільноти Джуліана та його улюбленців. Аж раптом на землю біля коледжу проливається кров…

«Служниця», Фріда Макфадден

Якщо вас бентежить скелет у шафі Міллі Келловей, яка втомилася жити в автівці та погодилася працювати служницею у родини Вінчестерів, то таємниця Ніни Вінчестер заморозить кров у жилах. Щодня Міллі наводить лад у будинку, готує смачну їжу, пере, але стосунки з украй знервованою Ніною Вінчестер напружені. Згодом Міллі дізнається про неї дещо моторошне й не йме віри: невже ця жінка здатна на таке? І як Ендрю Вінчестер, цей просто ідеальний чоловік, вживається зі справжньою психопаткою? Та історія не така проста. Коли Міллі збагне, що втрапила в пастку, буде вже запізно.

«Основи гардеробу», Оксана Драчковська

У вас є сукня, яка приносить удачу? Чи «нещаслива» кофта, яка нагадує про болісну подію?  Що як саме предмети гардероба приносять щастя або ж біду? У своєму новому романі Оксана Драчковська препарує ідею сакралізації матеріального світу і досліджує важкі для соціуму теми: осуджувані стосунки, ранню вагітність, сексуальне насильство, залежності, психічні розлади… «Основи гардеробу» — це роман в оповіданнях, кожне з яких можна читати як окремий самостійний твір. Водночас вони об’єднані спільними героями та подіями, котрі відбуваються впродовж одного року.

«Amber Revolution. Як світ закохався в оранжеве вино», Саймон Вулф, Раян Опаз

Оранжеве, або бурштинове, вино — тренд останніх десяти років. В англомовних джерелах на його позначення вживають терміни skin-contact або skin-fermented. Йдеться про старовинну грузинську технологію, яку відродили винороби-ентузіасти з італійського регіону Фріулі та Словенії. Секрет особливого кольору та терпких ноток — бродіння та витримка соку на шкірках та кісточках. Нині цей стиль набуває дедалі більшого поширення, а книжка Саймона Вулфа розповість вам все про найкращих виробників оранжевого вина із 20 країн усього світу. Милуйтеся також неймовірними фото: виноградники, чудові пейзажі та портрети самих виноробів.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали