5 захопливих книг, які радить книжковий клуб Різ Візерспун

Всі вони є в перекладі українською мовою

Різ Візерспун відома не лише своїм акторським та продюсерським талантом, а й вмінням першою відшукувати серед величезної кількості книжок ті, які мають потенціал стати суперпопулярними. На книжковий клуб зірки Reese’s Book Club, який фокусується на сучасній жіночій літературі, підписані 2,7 мільйона людей, а книжки, які сподобалися їй найбільше, мають усі шанси бути екранізованими. В нашій сьогоднішній добірці — книжки, які свого часу наполегливо радила читачам свого клубу Візерспун. Важливо: всі вони є в українському перекладі.

«Усюди жевріють пожежі», Селесте Інґ

Важко було б уявити цю добірку без книги, в серіальній екранізації якої зіграла Різ Візерспун. Шейкер-Гайтс мав би бути ідеальним містом для життя. Тут усе сплановано — від кольору будинків до повсякдення його мешканців. Але хоч би як ми намагалися дотримуватися плану, в один момент щось змінює хід нашого життя. Пожежі спалахують то тут, то там і змінюють нас. Інколи вони руйнують, але подекуди — дають нове життя та підштовхують шукати вихід. У Шейкер-Гайтсі ці зміни настають із переїздом сім’ї Воренів. Родини не такої, як усі.

Різ Візерспун:

«Сказати, що я люблю цю книгу, — це нічого не сказати. Ця глибока психологічна історія про дві сім`ї в Огайо зворушила мене до сліз. Селесте Інґ з приголомшливою точністю пише про силу материнства, глибину підліткового кохання та небезпеку досконалості. І про пожежу, яка все це знищує».

«Подаруй мені зірку», Джоджо Мойєс

Еліс просто хотіла бути щасливою. Гадала, що одруження подарує їй те, про що вона так мріяла. Але коли рідна Англія лишилася за океаном, Кентукі зустрів її задухою та консерватизмом. Чоловік, який в усьому слухався батька, почуття скутості — все, що отримала Еліс. Тож коли в містечку почали шукати волонтерів для кінної бібліотеки, вона не вагаючись зголосилася. Тут Еліс знайомиться з Марджері, яка не кориться закам’янілим традиціям і знає, як це — бути по-справжньому щасливою та вільною. Життя Еліс карколомно змінюється. І чоловік, який був для неї всім, виявляється чужим. Бо вона вже давно кохає іншого. Того, з ким зможе стати собою…

Різ Візерспун:

«Протягом багатьох років я була великою шанувальницею Джоджо Мойєс. Її герої такі переконливі, і ви знаєте, як я люблю історичну фантастику!»

«Там, де співають раки», Делія Овенс

Кайя все життя спостерігає за безкраїми луками на узбережжі — маршами. Вона самотня посеред цієї дикої природи, їй доводиться в усьому покладатися лише на себе. З-поміж рідних у неї залишився тільки батько, але йому байдуже до доньки. Побоюючись, що її знов покинуть, Кайя не підпускає до себе нікого й ховається від проблем, як це роблять раки, за якими вона любить спостерігати. Та на все свій час, і одного разу дівчина усвідомлює, що ладна розділити з кимось свій закритий від сторонніх очей світ.

Різ Візерспун:

«Ця книга розповідає про Каю, яка вчиться виживати в диких болотах Північної Кароліни, де її покинули ще маленькою дівчинкою. Вона занурюється в несамовиту самотність, до болю красивий роман і навіть таємницю вбивства, яка шокує громаду. Її розповідь неодмінно зачепить вас за живе».

«Світло, яке ми втратили», Джилл Сантополо

Люсі та Ґейб зустрілися вперше ще в студентські роки. Мрійники, сповнені великих сподівань на майбутнє. Однак доля розкидала їх по світу. Ґейб став відомим фотожурналістом, Люсі вийшла заміж, народила дітей і зробила кар`єру на телебаченні. Вони не бачилися роками, окрім кількох коротких зустрічей. Та єдине, що весь час з`єднувало їх, — світло кохання в цьому буремному житті… Чи подарує їм доля ще одну зустріч і шанс віднайти втрачене світло?

Різ Візерспун:

«Історія кохання Люсі та Ґейба охоплює десятиліття і континенти, коли двоє закоханих, чиї долі розійшлися, намагаються повернутися одне до одного. Життя, материнство та відстань стають на заваді. Чи зустрінуться вони коли-небудь знову? Ця книга не давала мені спати ночами, я перевертала сторінку за сторінкою, щоб дізнатися фінал, і він не розчарував».

«З Елеанор Оліфант усе гаразд», Ґейл Ханімен

В житті Елеанор Оліфант не відбувається нічого екстраординарного. В її житті взагалі нічого не відбувається. Вона постійно перебуває у двох станах — або на роботі, або в повній самотності. Її звичне життя руйнує Реймонд — айтівець, який працює в зоні одного з двох станів Елеонори, на її роботі. Якщо гарненько порахувати, то у цього хлопця дивацтв набереться нітрохи не менше. Випадок зводить їх із третім. Семмі — джентльмен похилого віку, якого Елеонора та Реймонд одного разу рятують. Всі вони стають друзями і поступово витягають одне одного з громадської відособленості.

Різ Візерспун:

«Занурюєтеся в читання книги — і вона вас одразу чіпляє!»


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Як стильно утеплитися на зиму: секрети скандинавських it-girls...


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Читайте також
Популярні матеріали