Важливі благодійні ініціативи лютого

Частина з них — для підтримки українських військових 

У постійній рубриці про благодійні ініціативи ми розповідаємо, як можна підтримати Україну та українців. Серед проєктів лютого — безплатна перевірка зору для військовослужбовців, комплекти спідньої білизни, розроблені для захисниць, та поради для підлітків з догляду за шкірою. Ми зібрали ініціативи, до яких може приєднатися кожен. 

Колекція футболок Rikky Hype з номерами бригад ЗСУ

Бренд одягу Rikky Hype та фонд «Повернись живим» створили спеціальну благодійну колекцію футболок, символами якої стали номери 56-ї та 92-ї бригад ЗСУ. До дропу увійшли чотири моделі жіночих та чоловічих футболок з зображенням позначок бригад у білому, графітовому та чорному кольорах у широкій розмірній сітці. 100% коштів із продажу речей бренд спрямує на забезпечення потреб різноманітних підрозділів ЗСУ.

Підтримати ініціативу можна на сайті.

Колекція FOBERINI, натхненна косівськими розписами 

FOBERINI презентує нову колекцію та запускає благодійну ініціативу «Вишита історія», партнером якої став центр Superhumans. Лінійка бренду натхнена косівськими розписами, проте вона також відтворює сучасну історію та життя всіх українців. До колекції увійшли жіночі сукні, блузи, дитячі та чоловічі сорочки. У межах ініціативи «Вишита історія» 3000 грн з продажу кожної вишиванки бренд спрямує на благодійність. З 24 лютого впродовж 6 місяців зібрані кошти FOBERINI перераховуватиме центру Superhumans.

Набір chornobryvtsi starter pack 

Chornobryvtsi starter pack — це благодійний набір від проєкту infocus.goods, присвячений любові до рідного дому та країни. Він складається з насіння чорнобривців, горщика, землі та інструкції з догляду. Цей подарунок стане символом вічної любові, краси та єднання з українськими традиціями. Усі кошти з продажу наборів перекажуть до фонду «Життєлюб».

Прикраси для військових від бренду Cote&Jeunot 

Бренд Cote&Jeunot запускає ініціативу — дарує прикраси військовим. Умови для участі прості: необхідно заповнити Google-форму. Уже 14 лютого всім військовим зі списку охочих бренд надішле прикрасу, яку вони оберуть. 

Перевірка зору військових в «Люксоптиці»

«Люксоптика» пропонує захисникам та захисницям свої безплатні послуги з перевірки зору. Якщо за результатами перевірки офтальмологи мережі призначать військовим окуляри чи контактні лінзи, компанія також надасть їх безплатно. Отримати послуги можна в більшості магазинів мережі. Допомога надається безпосереднім учасникам бойових дій, що проходять службу в підрозділах Міністерства оборони України, Національної гвардії України, СБУ, Державної прикордонної служби України, які мають відповідну відмітку у військовому квитку з 24.02.2022 року або належать до штату військової частини. Для отримання послуг необхідно показати посвідчення учасника бойових дій.

Білизна для українських військовослужбовиць у межах кампанії «Одна за одну»

Завдяки ініціативі «Одна за одну», над якою працював бренд brabrabra спільно з рухом Veteranka та двома фондами, Arm Women Now і «Землячки», цивільні жінки можуть забезпечити військовослужбовиць комфортними комплектами спіднього. Першим кроком у втіленні кампанії є лімітована колекція brabrabrave. Потрібно придбати один комплект із лінійки, а бренд передасть два безоплатні комфортні комплекти для військовослужбовиць на передовій. 

Здорова шкіра підлітків в ініціативі Marie Fresh Cosmetics

Благодійний проєкт «Teens Edition: Шлях до здорової шкіри» від бренду Marie Fresh Cosmetics допомагає підліткам покращити шкіру та підібрати ефективний індивідуальний догляд, а ще показує, як потрібно доглядати за шкірою, та вчить батьків правильно реагувати на запитання і коментарі про тіло. Місія ініціативи — прищепити корисні звички з догляду за собою. Долучитися до проєкту можна за посиланням.

Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали