5 способів підтримати українську армію просто зараз

Допомога нашим військовим 

О п’ятій ранку російські військові розпочали повномасштабний наступ на територію України. І хоч ЗСУ активно обороняють Батьківщину, їм досі потрібна підтримка. А самі українці все частіше ставлять питання, як вони можуть допомогти армії. 

Розповідаємо про організації, до яких потрібно звернутися, щоб підтримати наших військових.

«Повернись живим»

Це благодійна організація, яка забезпечує війська нічною оптикою, безпілотниками, тепловізорами та іншою технікою. Вона також займається навчанням військових та розробляє проєкти спортивної реабілітації ветеранів. Зробити внесок можна за посиланням або на Patreon.

«Армія SOS»

Підрозділи закуповують військову амуніцію, засоби захисту та зв’язку й продовольство. Вони також виготовляють безпілотники, займаються авіарозвідкою та розробляють програмне забезпечення для керування. Усе це підрозділи доставляють на передову. Допомогти коштами можна за посиланням.

Національний банк України 

Національний банк України вирішив відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Про це повідомив Голова Національного банку України Кирило Шевченко у своєму відеозверненні  зранку 24 лютого. Деталі можна дізнатися за посиланням.

«Крила Фенікса»

Благодійний фонд «Крила Фенікса» оснащує українську армію засобами індивідуального нелетального захисту, лікує поранених бійців, ремонтує будівлі військових частин і займається придбанням індивідуальних аптечок. На сайті фонду можна обрати військовий підрозділ, якому ви бажаєте перерахувати допомогу. 

«Народний проєкт»

Ініціатива вже зібрала кошти на закупівлю специфічного снайперського та десантного спорядження, складаних коптерів українського виробництва та спортивних протезів для військових. Зараз можна підтримати один з проєктів — гроші підуть на допомогу українським снайперам, десантникам і саперам.


Реклама

Популярные материалы

Принц Вільям виступив із промовою вперше після смерті Єлизавети ІІ...


Княгиня Монако відвідала показ Louis Vuitton у стильному образі...


6 наймодніших сумок сезону


Читайте також
Популярні матеріали