5 серіалів, головні герої яких виявилися відрізаними від зовнішнього світу

У пастці

Любите напружені серіали, які захоплюють всю увагу? Тоді наша добірка найатмосферніших та найтаємничіших шоу, головні герої яких виявилися відрізаними від зовнішнього світу, точно для вас. Упевнені, ви вболіватимете за них щосили й не зможете відірватися до останньої серії.

«Третій день»

Головний герой Сем випадково потрапляє на маленький острів біля британського узбережжя. Чоловік збирається повернутися додому, щойно вирішить свою справу, однак незабаром розуміє, що зробити це не так просто. То чи дійсно він потрапив на острів випадково?

«І не лишилось жодного»

Атмосферний серіал, знятий за мотивами роману Агати Крісті «Десять негренят». Вісім людей, незнайомих одне з одним, прибувають на Солдатський острів біля узбережжя графства Девон на запрошення таємничих містера і місис Онім. Однак на місці їх зустрічає лише прислуга — подружжя Томас і Етель Роджерси. Незабаром на острові починають відбуватися незрозумілі речі, а гостей з кожним днем ​​стає дедалі менше.

«Шторм сторіччя»

Мінісеріал «Шторм сторіччя» 1999 року, заснований на однойменній книжці Стівена Кінга, розповідає про мешканців невеликого острівця, який виявляється ізольованим через страшну сніжну бурю. У цей час на острові з’являється таємничий незнайомець, який сіє хаос, смерть і руйнацію. Сам Кінг, до речі, обожнює серіал і вважає його найкращою екранізацією свого твору.

«Невідомі особи»

У центрі сюжету — сім незнайомців, які прокидаються в порожньому готелі, розташованому в покинутому місті. Як вони тут опинилися і через що їм доведеться пройти, щоб знову стати вільними?

«Під куполом»

Ще один серіал, знятий за мотивами роману Стівена Кінга. Невелике містечко Честерс-Міллз штату Мен жило своїм звичайним життям, доки над ним не утворився непроникний купол. Він відрізав його мешканців від зовнішнього світу і запустив низку незрозумілих подій.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Читайте також
Популярні матеріали