5 серіалів, які приємно переглядати за сніданком

Щоб гарно розпочати ранок

Одні з найкращих ранків завжди починаються за переглядом серіалу та смачним сніданком. Головне — нікуди не поспішати. Найдоцільніше обирати ті стрічки, які ви бачили вже купу разів: «Пліткарку», «Секс і місто» чи «Друзів». Але іноді варто й доповнювати свій список переглянутого — так з’явиться мотивація гарно починати ранок та стежити за новими сюжетними поворотами.

Instagram: @cw_dynasty

Для цієї підбірки ми знайшли 5 серіалів, які так і хочеться ввімкнути під час сніданку.

«Я ніколи не…»

Деві Вішвакумар 15 років, і вона нелегко знаходить спільну мову з однолітками. Дівчина віддає перевагу навчанню, а не вечіркам, і спілкується тільки з двома подругами. Деві намагається змінити свій соціальний статус у школі, але друзі, сім’я та почуття тільки ускладнюють їй завдання. Крім того, дівчина намагається впоратися із втратою батька та стереотипами, пов’язаними з її індіанською ідентичністю.  

«Вискочка»

Енні працює журналісткою та хоче побудувати кар’єру мрії. Однак дівчина постійно потрапляє під тиск через свою зайву вагу: колеги, хлопець і мама часто вказують на її неідеальну фігуру. В Енні вже не залишається терпіння, тому вона оголошує війну комплексам і стереотипам.

«Помаранчевий — хіт сезону»

Пайпер Челмен щасливо живе в Нью-Йорку та зустрічається з коханим хлопцем. Однак її позбавляють волі на 15 місяців за допомогу в контрабанді наркотиків. Дівчина потрапляє до в’язниці й намагається пристосуватися до таких кардинальних змін у своєму житті. Вона знайомиться з іншими жінками та зустрічає свою колишню Алекс, яка також відбуває покарання. 

«Любов»

Гас працює викладачем акторської майстерності, а Міккі не відмовляється від алкоголю та легких наркотиків. І хлопцю, і дівчині вже за 30, а їм досі не пощастило знайти кохання свого життя. Одного разу вони зустрічаються в місцевому продуктовому магазині — таке знайомство змінює життя героя та героїні серіалу.

«Династія»

Феллон, донька багатого бізнесмена, повертається до рідного маєтку і бачить деякі зміни. Крістал, яка раніше була прислугою, почала зустрічатися з батьком головної героїні, тому претендує стати його дружиною. Феллон не подобається такий розвиток подій. Вона вважає, що Крістал — звичайна аферистка, і оголошує їй війну. 

Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали