5 романів, які влаштують подорож найгарнішими містами світу

З атмосферою Києва, Мілана чи Нью-Йорка

Як щодо того, щоб влаштувати подорож, читаючи книжку? Разом із платформою Yakaboo ми зібрали п’ять неймовірно атмосферних романів, які стануть вашими гідами найгарнішими містами світу.

«Місто з химерами», Олесь Ільченко

КИЇВ

На сторінках роману панує київська атмосфера початку XX століття з її видатними персонажами та визначними місцями. Тут можна зазирнути за лаштунки театру Соловцова, зустріти Ларису Косач в Музеї старожитностей, випити гарячого шоколаду в кафе «Семадені», поспостерігати за будівництвом Миколаївського костелу і навіть політати аеропланом разом з Ігорем Сікорським. Головний персонаж історії — геніальний архітектор Владислав Городецький, якого називають «київським Гауді». У книжці ви дізнаєтеся, хто й навіщо створив «зловісний трикутник» вулиць столиці та чи справді пішла у минуле небезпека, що чатує над старим містом? 

«Приватна Венера», Джорджо Щербаненко

МІЛАН

Джорджо Щербаненко, син українця й італійки, вважається батьком італійського детективу. У романі «Приватна Венера» його головний герой, інтелігентний та освічений детектив Дука Ламберті, щойно звільнившись з в’язниці, отримує нелегку роботу — вилікувати від пияцтва Давида Аузері, сина багатого фінансового ділка. Його підопічний має постійне почуття провини, і одного дня Дука дізнається, що ж насправді той приховує.

«Темніший колір магії», Вікторія Е. Шваб

ЛОНДОН

Келл — останній з чаклунів роду Антарі. Він може подорожувати між паралельними Лондонами. Червоним — рідним та улюбленим містом Келла. Сірим — містом без магії, яким править хворий Георг III. Білим — де живуть жорстокі правителі, а влада належить тому, хто забере її силою. І врешті Чорним — оповитим легендами. Келл служить королівській родині Червоного Лондона. У ролі посла він подорожує між світами, щоб доставити важливі повідомлення. Проте Келл веде таємне життя контрабандиста — допомагає пересуватися світами тим, хто позбавлений цього вміння. Небезпечна магія та зради чатують на кожному кроці, тож Келлу доведеться ухвалити важливе рішення…

«Усі квіти Парижа», Сара Джіо

ПАРИЖ

Одного дня Керолайн прокидається в паризькій лікарні, нічого не пам’ятаючи про своє минуле. Вона повертається до просторої квартири на березі Сени й не може позбутися відчуття, що їй загрожує небезпека. Вдома Керолайн знаходить листи жінки зі страшного 1943 року. Їхня авторка Селін — молода вдова, яка жила в окупованому нацистами Парижі. У цих листах — історія непростого життя, сповненого страху смерті. Усвідомлюючи чужий біль, чи зможе Керолайн відновити власні спогади та зрозуміти, що в неї із Селін спільного більше, ніж вона могла собі уявити… 

«Місто дівчат», Елізабет Ґілберт

НЬЮ-ЙОРК

Нью-Йорк 1940-х років — це неймовірний, блискучий, драматичний, вільний світ, у якому дорослішає юна костюмерка Вівіан Морріс. Дівчину виганяють з престижного коледжу у рідному місті, тож вона опиняється у тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Знайомства із зірками, незвичайні постановки, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи заворожують та спокушають головну героїню. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя. Наприкінці героїня може зробити висновок — вона не мусить бути хорошою дівчинкою, щоб залишатися хорошою людиною.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали