5 профілів в Instagram зі стрітстайл-образами жителів великих міст

Використовуємо соцмережу для натхнення

Instagram уже давно став платформою для вираження свого стилю — інфлуенсери публікують образи, співпрацюють із брендами та роблять усе, щоб мати якнайкращий вигляд на фотографіях. Однак поза соціальними мережами існує ще й справжнє життя — із містянами, які так само вміють гарно одягатися та підкреслювати свої аутфіти яскравими деталями. Для таких випадків з’явилися автори, які анонімно фотографують перехожих та публікують світлини на Instagram-сторінці. 

Ми зібрали 5 профілів у соцмережі з найкращими стрітстайл-образами жителів великих міст. 

@watchingnewyork

Фотограф із Нью-Йорка організував проєкт — він робить світлини стрітстайл-образів жителів міста. Серед перехожих — поціновувачі вінтажних речей, прихильники total black look та просто ті, які люблять експериментувати з одягом. Він також запитує в жителів, чому вони обрали саме такий стрітстайл-образ сьогодні. Нью-Йорк — це про щось нове в стилі, і з допомогою такого проєкту ми можемо це побачити.

@milanesiamilano

Ця Instagram-сторінка — можливість для жителів Мілана сфотографувати перехожих міста. Вони роблять світлини, деталізують аутфіт і анонімно надсидають образ для публікації. Такий профіль хоче закарбувати незмінний стиль італійського міста — вишуканий, лаконічний і завжди доречний.  

@parisieninparis

Це паризький варіант Instagram-профілю перехожих у Мілані. У ньому настільки часто трапляються вдалі аутфіти, що автори сторінки створили книгу Parisien in Paris, де зібрали найкращі стрітстайл-образи французької столиці. Серед фотографій можна знайти як жителів міста під час прогулянки європейськими вуличками, так і світлини з Тижня моди в Парижі

@romans.in.rome

Ще одна сторінка для прихильників італійського стилю — тільки вже з фотографіями жителів Рима. Їхні образи так само детально розбирають і навіть зазначають модель та бренд одягу, якщо впізнають. Стиль схожий на міланський — лаконічний, але і з нотками експериментів.

@kyivitesinkyiv

Закордонним профілям є й український відповідник — світлини жителів Києва. Перехожих фотографують будь-де: у кав‘ярнях, торгових центрах та під час прогулянки вулицями столиці. І київські жителі нічим не гірші за міланських чи паризьких — у їхніх образах можуть переважати нейтральні кольори й більш класичний одяг, а також яскраві деталі й незвичайний підхід до поєднання речей.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали