5 профілів в Instagram зі стрітстайл-образами жителів великих міст

Використовуємо соцмережу для натхнення

Instagram уже давно став платформою для вираження свого стилю — інфлуенсери публікують образи, співпрацюють із брендами та роблять усе, щоб мати якнайкращий вигляд на фотографіях. Однак поза соціальними мережами існує ще й справжнє життя — із містянами, які так само вміють гарно одягатися та підкреслювати свої аутфіти яскравими деталями. Для таких випадків з’явилися автори, які анонімно фотографують перехожих та публікують світлини на Instagram-сторінці. 

Ми зібрали 5 профілів у соцмережі з найкращими стрітстайл-образами жителів великих міст. 

@watchingnewyork

Фотограф із Нью-Йорка організував проєкт — він робить світлини стрітстайл-образів жителів міста. Серед перехожих — поціновувачі вінтажних речей, прихильники total black look та просто ті, які люблять експериментувати з одягом. Він також запитує в жителів, чому вони обрали саме такий стрітстайл-образ сьогодні. Нью-Йорк — це про щось нове в стилі, і з допомогою такого проєкту ми можемо це побачити.

@milanesiamilano

Ця Instagram-сторінка — можливість для жителів Мілана сфотографувати перехожих міста. Вони роблять світлини, деталізують аутфіт і анонімно надсидають образ для публікації. Такий профіль хоче закарбувати незмінний стиль італійського міста — вишуканий, лаконічний і завжди доречний.  

@parisieninparis

Це паризький варіант Instagram-профілю перехожих у Мілані. У ньому настільки часто трапляються вдалі аутфіти, що автори сторінки створили книгу Parisien in Paris, де зібрали найкращі стрітстайл-образи французької столиці. Серед фотографій можна знайти як жителів міста під час прогулянки європейськими вуличками, так і світлини з Тижня моди в Парижі

@romans.in.rome

Ще одна сторінка для прихильників італійського стилю — тільки вже з фотографіями жителів Рима. Їхні образи так само детально розбирають і навіть зазначають модель та бренд одягу, якщо впізнають. Стиль схожий на міланський — лаконічний, але і з нотками експериментів.

@kyivitesinkyiv

Закордонним профілям є й український відповідник — світлини жителів Києва. Перехожих фотографують будь-де: у кав‘ярнях, торгових центрах та під час прогулянки вулицями столиці. І київські жителі нічим не гірші за міланських чи паризьких — у їхніх образах можуть переважати нейтральні кольори й більш класичний одяг, а також яскраві деталі й незвичайний підхід до поєднання речей.


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали