5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 новорічних фільмів, із якими ми провели дитинство

І залюбки переглядаємо кожного року

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

У новорічну ніч в усьому світі, в кожному будинку стає трохи радісніше і веселіше. Пандемія змушує нас провести свята вдома, але це не означає, що від цього ми повинні почуватися менш щасливими. Адже хіба можна знайти кращий спосіб зустріти Новий рік, аніж із найдорожчими людьми у затишній домашній атмосфері? Компанію вам можуть скласти зимові кінострічки, які ми так обожнювали в дитинстві. Не втомлюємося переглядати знову і знову!

«Відпустка за обміном», 2006

Молода жінка Айріс Сімпкінс, яка веде колонку лондонського «Daily Telegraph», живе спокійним життям в англійській провінції. На жаль, вона закохана у чоловіка, серце якого належить іншій. Далеко від Айріс, у сонячній Каліфорнії проживає керівниця рекламного агентства Аманда Вудс. Вона дізнається, що бойфренд їй зраджує, і жінка вирішує змінити обстановку. Так, дівчата поміняються життями на деякий час…

«Гаррі Поттер і філософський камінь», 2001

Життя 10-річного хлопчика Гаррі Поттера не можна назвати простим. Батьки померли, коли йому був всього рік, а від дядька й тітки не варто чекати ніжності та добра. Однак у день його 11-річчя все змінюється. На порозі з’являється неочікуваний гість…

«Щоденник Бріджит Джонс», 2001

У фільмі йдеться про жінку, яка вирішила кардинально змінити своє життя. Бріджит вже 30, у неї, на її думку, є зайва вага і погані звички. А також Джонс не щастить із чоловіками. Вона закохана у свого боса і хоче завести з ним роман. Бріджит вдасться його звабити, але згодом дівчина дізнається, що вона не єдина жінка у його житті.

«Грінч», 2000

Зелений буркотун Грінч терпіти не може Різдво і не готовий пробачити місцевих жителів за нещасливе дитинство і самотнє життя. Щоб помститися всім й одразу, Грінч планує влаштувати найгірші різдвяні свята всіх часів і народів.

«Сам удома», 1990

Сімейство Маккалістерів планує провести зимові свята за кордоном. Збираючись в дорогу із Чикаго до Європи вони випадково забувають вдома маленького сина Кевіна. Але хлопчик не розгубився. Він не побоявся залишитися вдома сам і навіть зрадів можливості перепочити від родини. А коли у його дім залізли грабіжники, він склав цілий план, як дати їм прочухана.

Текст: Дарія Андрійчук

5 нових фільмів про Різдво, від яких стає тепло на душі

5 найвеселіших комедій усіх часів, які варто передивитися

20 лучших новогодних фильмов для праздничного настроения

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам