5 нових детективних серіалів, які захоплять всю вашу увагу

Плани на вечір

Деколи для того, аби на декілька годин відволіктися від буденності та перемкнути увагу, достатньо лише захопливого серіалу з заплутаними сюжетними поворотами, загадковими таємницями та майстерними розслідуваннями. В нашій новій добірці — найцікавіші нові детективні серіали, які захоплять всю вашу увагу.

«Вбивства в одній будівлі», 3-й сезон

Продовження детективного комедійного серіалу від Hulu про трьох сусідів, одержимих злочинами. Коли в їхньому будинку стається вбивство, вони починають вести власний подкаст. Третій сезон буде присвячений розслідуванню загибелі актора Бена Гленроя, смерть якого показали у фіналі другого. Головні ролі виконують Стів Мартін, Селена Гомес та Мартін Шорт.

«Притулок Гарлана Кобена»

Серіал Amazon Studios, заснований на романах Гарлана Кобена про тінейджера Міккі Болітара. Головний герой намагається розслідувати таємниче зникнення його нової подруги Ешлі. Пошуки проливають світло на невідомі подробиці особистого життя батька героя та розкривають таємниці маленького містечка.

«Вбивство на краю світу»

Детектив-аматор Дарбі Гарт, опиняється серед компанії людей, запрошених на таємний ретрит, влаштований мільярдером-відлюдником. Під час відпочинку стається вбивство, яке дівчина мусить розслідувати. Під підозрою — усі гості віддаленого маєтку. В ролях: Емма Коррін та Клайв Овен.

«Таблетка від болю»

Детектив на ім`я Еді веде розслідування стосовно діяльності фармацевтичної компанії Purdue Pharma, яка спричинила опіоїдну епідемію в США. Криза розпочалася в середині 1990-х років і до сьогодні стала критичною проблемою для країни.

«Повний цикл»

Новий серіал від лауреата «Оскара» Стівена Содерберга, який працював над фільмами «11 друзів Оушена», «Ерин Броковіч» і не тільки. Сем відповідає на телефонний дзвінок і дізнається, що її сина викрали. Розслідування злочину розкриває таємниці безлічі персонажів, пов`язаних між собою.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали