5 романтичних комедій Netflix, які змусять кожного повірити в кохання

Для справжніх романтиків

Перший сніг листопада наче нагадує нам, що вже час вмощуватися за фільми, які зачіпають до глибини душі, одночасно хвилюють і змушують сміятися до сліз. Ми зібрали п’ять нових романтичних комедій від Netflix для затишних вечорів.

«Пара на свята» (Holidate), 2020

Якщо ви вже перебуваєте у передчутті Нового року, ця стрічка неодмінно сподобається. У ній йдеться про чарівну молоду дівчину на ім’я Слоан, яка присвячує своє життя роботі і не задумується над особистим життям. Їй вже набридли допити родини про те, коли вона вийде заміж, і Слоан вирішила зовсім ні з ким не зустрічатися. Однак вона знайомиться із Джексоном, який має такі ж проблеми. В результаті, вони заключають договір, згідно із яким відвідують разом сімейні вечері, представляючись парою.

«Половина всього» (The Half of It), 2020

У центрі сюжету — сором’язлива школярка Еллі Чу. Вона веде ізольований спосіб життя: в Еллі немає близьких друзів, вона заробляє гроші, виконуючи домашнє завдання однокласників, а також допомагає батькові. Одного разу дівчину попросив про допомогу спортсмен Пол Мунскі. За це він пообіцяв Еллі велику винагороду.

«Ти — мій сумнів» (Always Be My Maybe), 2019

У дитинстві Саша та Маркус були найкращими друзями. Але їхні шляхи розійшлися. За ці 15 років Саша встигла переїхати до Нью-Йорка і стати успішним шеф-кухарем. А Маркус досі працює на свого батька і виступає разом із місцевим музичним гуртом. Саша повернулася до рідного міста, щоб відкрити власний ресторан, і випадково зустрічає давнього друга…

«Чи не романтично це?» (Isn`t It Romantic), 2019

Архітектор Наталі давно розчарувалася у коханні і романтичних комедіях. Та її переконання змінить зустріч із вуличним грабіжником, який перевертає її життя догори дригом. Втративши свідомість, дівчина прокидається у Нью-Йорку, який зовсім не схожий на її звичайне місто. Поступово вона розуміє, що опинилася у ромкомі — із яскравими фарбами, піснями, танцями і симпатичними чоловіками.

«Нехай йде сніг» (Let It Snow), 2019

Події стрічки розгортаються напередодні Різдва у невеликому містечку. Всі жителі готуються до свята, але їхній настрій суттєво псує погода — почалася снігова буря. Рух на вулицях зупиняється, гасне світло, люди зачиняються у своїх домівках… Тим часом школярка намагається дістатися найближчого кафе, щоб перечекати бурю. Вона й подумати не могла, що її наступні вчинки запустять ланцюг подій, які змінять життя багатьох людей.

Текст: Дарія Андрійчук


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали