5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 нових фільмів про Різдво, від яких стає тепло на душі

Для сімейного перегляду

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Плануєте влаштувати затишне Різдво у колі сім’ї? У такому разі вам знадобляться не лише смачні страви і хороша музика, а й класний фільм для вечірнього перегляду. Ми зібрали для вас ТОП-5 найновіших різдвяних кіноісторій, які дарують гарний настрій і відчуття свята. Дивимося разом!

«Пара на свята» (Holidate), 2020

У стрічці йдеться про чарівну молоду дівчину на ім’я Слоан, яка присвячує своє життя роботі і не задумується над особистим життям. Їй вже набридли допити родини про те, коли вона вийде заміж, і Слоан вирішила зовсім ні з ким не зустрічатися. Однак вона знайомиться із Джексоном, який має такі ж проблеми. В результаті, вони заключають договір, згідно із яким відвідують разом сімейні вечері, представляючись парою.

«Найщасливіший сезон» (Happiest Season), 2020

Аббі планує зробити пропозицію своїй дівчині Харпер напередодні різдвяних свят. Провести Різдво пара збирається у батьків Харпер. Але дівчина ще не розповіла їм, що має нетрадиційну орієнтацію і представляє їм свою кохану як подругу.

«Різдвяні хроніки-2» (The Christmas Chronicles: Part Two), 2020

Підліток Кейт Пірс проводить різдвяні канікули в Мексиці разом зі своєю родиною і новим коханцем мами. Дівчині зовсім не подобається Різдво у тропіках, але ще більше вона не задоволена новими стосунками мами. Кейт вирішує втекти і випадково допомагає злому ельфу реалізувати свій задум — назавжди скасувати Різдво. Тепер Кейт і Санта Клаус повинні об’єднатися, щоб врятувати свято.

«Містер Джангл і різдвяна подорож» (Jingle Jangle: A Christmas Journey), 2020

У містечку Кобблтон видатний винахідник дитячих іграшок Джеронікус Джангл створює новий шедевр — розумну ляльку Дона Хуана Дієго. Але його учень викрадає іграшку і хоче відкрити власний магазин. Минає 30 років, і до Джеронікуса, який поринув у борги, приїхала його онука Джорні. Дівчинка дарує йому натхнення почати все спочатку і створити нову довершену іграшку.

«Операція Різдво» (Operation Christmas Drop), 2020

Помічник конгресмена на ім`я Еріка Міллер направляється в сторону Тихого Океану на військову базу США, щоб її закрити. Вона шукає необхідні для цього підстави, але зустрічає капітана, у якого неймовірно закохується.

Текст: Дарія Андрійчук

Суженый-ряженый, приди: как правильно гадать

20 заповедей счастливой жизни

Що їдять на Різдво члени королівської родини

Как определить, кто вы: интроверт, экстраверт или же амбиверт?

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram