5 найвеселіших комедій усіх часів, які варто передивитися

Вмикаємо вже зараз!

Ну який же Новий рік без олів’є, шампанського, канапок з ікрою та улюблених комедійних фільмів? Пригадуємо найвеселіші кінострічки, які ніхто не втомлюється переглядати рік у рік перед зимовими святами.

«День бабака», 1993

Щороку 2 лютого ведучий прогнозу погоди Філ Коннорс приїжджає на церемонію в містечко Панксатоні. Цього дня місцевий бабак вилазить зі своєї нірки, щоб передбачити прихід весни. Філу дуже набридла ця подія, та цьогоріч усе буде по-іншому...

«Замерзла з Маямі», 2009

Люсі відправляють із сонячного Маямі у засніжену Міннесоту. Там вона має стати антикризовим менеджером заводу, який зовсім не приносить прибутку. Люсі потрібно звільнити половину робітників, тому можна легко зрозуміти, як її зустрічають місцеві жителі.

«Чотири Різдва», 2008

Бред і Кейт зустрічаються вже три роки. Вони живуть разом, мають спільні інтереси і насолоджуються життям. На зимові свята пара планувала вирушити на Фіджі. Та через сильний туман усі рейси відмінили, і тепер Бреду та Кейт доведеться провести Різдво з родичами.

«Сам удома», 1990

Сімейство Маккалістерів планує провести зимові свята за кордоном. Збираючись у дорогу із Чикаго до Європи, вони випадково забувають вдома маленького сина Кевіна. Але хлопчик не розгубився. Він не побоявся залишитися вдома сам і навіть зрадів можливості перепочити від родини. А коли в його дім залізли грабіжники, він склав цілий план, як дати їм прочухана.

«Різдвяні канікули», 1989

Різдво є улюбленим святом мільйонів. Не виняток і сім’янин Кларк Грісволд. Та цьогоріч його зимові свята перетворилися на справжню катастрофу. Усе почалося з того, що Кларк запланував влаштувати ідеальне Різдво для великої родини. Це призвело до багатьох кумедних ситуацій, які здатні розсмішити до сліз.

Текст: Дарія Андрійчук

Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали