5 найочікуваніших фільмів Netflix цього літа

Спортивна драма з Адамом Сендлером, Дакота Джонсон в адаптації роману Джейн Остін та документальний фільм про Джей Ло — розповідаємо про найцікавіші кінопрем’єри

«Дорога до НБА» (Hustle)  — 8 червня

Нова спортивна комедія Джеремія Загара, в головних ролях якої —  Квін Латіфа та Адам Сендлер.

Знайшовши в Іспанії унікального гравця з непростим минулим, баскетбольний скаут-невдаха бере на себе відповідальність привезти потенційну зірку до США без схвалення своєї команди. Попри все, у них є останній шанс довести, що вони можуть пробитися до НБА.

«Половина»  (Jennifer Lopez: Halftime) — 14 червня

Новий документальний фільм пропонує зазирнути за куліси життя та кар’єри улюблениці мільйонів — Дженніфер Лопес. Дії розгортаються на початку другої половини її життя, коли відбувається еволюція Лопес як латиноамериканки, матері та артистки. У цьому досить відвертому фільмі світова суперзірка розмірковує про своє життя в центрі уваги.

«Привіт, бувай, і все, що між ними» (Hello, Goodbye, and Everything in Between) — 6 липня

Цей новий романтичний драматичний фільм є адаптацією роману Дженніфер Е. Сміт, головні ролі в якому зіграли Талія Райдер та Джордан Фішер. В центрі уваги — пара, яка перебуває на межі розставання, готується до вступу в коледж і згадує свої стосунки на останньому побаченні.

«Переконання» (Persuasion) — 15 липня

В основі фільму «Переконання» лежить однойменний роман Джейн Остін 1817 року, але очікується, що це буде сучасна й дотепна адаптація історії. У книзі йдеться про 27-річну Енн Елліот, дівчину, яка розриває заручини з капітаном Фредеріком Вентвортом за велінням своєї родини (снобів, які перебувають на межі банкрутства) через його нижчий статус. Через сім років їх знову зводить життя, коли родина Енн здає свій будинок в оренду заміжній сестрі Вентворта. Героїні доведеться обирати: залишити минуле позаду чи прислухатися цього разу до свого серця. В одному з найочікуваніших фільмів року головну роль (Енн) зіграє Дакота Джонсон. Компанію їй складуть Генрі Голдінг (містер Елліот) та Космо Джарвіс (Фредерік Вентворт).

«Час для мене» (Me Time) — 26 серпня

Завершить кіноліто Netflix фільм з Марком Волбергом та Кевіном Гартом в головних ролях. Режисер і сценарист Джон Гамбург розповідає про батька, який після від’їзду дружини з дітьми нарешті знаходить час для себе (вперше за довгі роки). У компанії свого старого приятеля він проводить найшаленіший вікенд, про який тільки міг мріяти.


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали