5 найкращих Youtube-каналів для вивчення англійської мови

Для вдосконалення своїх навичок

Знання англійської мови стало важливою складовою багатьох сфер життя — наприклад, пошуку хорошої роботи, подорожей за кордон чи навіть перегляду прем’єр довгоочікуваних серіалів на стримінгових платформах. Іноді часу на вивчення мови залишається вкрай обмаль, та й не всі вірять, що її можна вдосконалювати без занять із репетитором чи в мовній школі. Але знання з англійської легко здобуваються навіть за допомогою відео на Youtube-каналах. 

Ми зібрали одні з найкорисніших ресурсів для вивчення мови. Пропонуємо й вам знайти найкращий для себе. 

Let’s talk

Дівчата з індійського міста Мумбай створили Youtube-канал, в якому вчать англійської: особливостям американського акценту, правилам граматики та різноманітності лексики, ідіом і виразів. Вони також допомагають підготуватися до міжнародних екзаменів IELTS і TOEFL. На каналі можна знайти списки відтворення з чітко поділеними темами. 

English with James від engVid

EngVid — це повноцінна освітня платформа для покращення рівня англійської мови. Вона має 10 викладачів, які пояснюють правила та допомагають вдосконалити знання. Один із них — Джеймс. Він вчителював понад 25 років: викладав бойові мистецтва для дітей, працював із дітьми, які мають синдром Аспергера чи страждають на аутизм, а пізніше допомагав учням школи в Торонто з вивченням англійської. Так він і потрапив до освітньої платформи й почав розповідати про краще використання лексики та фішки справжніх native speakers.

TED

Youtube-канал зібрав найкращі промови із конференції TED Talks. Спікери з усього світу розмовляють англійською: найчастіше вони обирають тему, яка стосується їхньої сфери роботи, готують презентацію та діляться порадами чи порушують актуальні проблеми суспільства. Вони розповідають про зміни в кліматі, особливості комунікації, інновації в науці та питання мотивації й продуктивності. Переглядати їхні виступи — гарний спосіб вдосконалити англійську мову та дізнатися нову інформацію. 

Now you see it

На Youtube-каналі Now you see it автор аналізує різні теми культури: чому фільми з 1999 року однакові, як відзняти судові сцени та чому Америка настільки одержима Францією. Відео тривають від 5 до 20 хвилин — за цей час спікер встигає повністю розкрити тему та наповнити своє пояснення візуальними матеріалами. Це чудовий привід вивчити лексику на тему мистецтва та навчитися його розуміти навіть англійською мовою. 

Go Natural English

Ми найчастіше робимо акцент на вивченні граматики та лексики англійської мови, але забуваємо, що також потрібно розвивати навички говоріння. Авторка Youtube-каналу Go Natural English розповідає, як розмовляти, ніби ти справжній носій мови, та зрозуміти особливості саме американського акценту. 

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали