5 серіалів для тих, хто скучив за «Друзями»

Для приємного вечора

Як справжні шанувальники серіалу «Друзі», ми вважаємо його єдиним і неповторним. Саме тому задача знайти схожі шоу спочатку здалася нам практично нереальною. Однак ми все ж таки змогли скласти для вас добірку з 5 серіалів, які точно виконають щонайменше два важливих завдання: змусять сміятися до сліз і точно нагадають вам себе у дуже близьких і знайомих кожному життєвих ситуаціях.

«Співмешканці»

Британський комедійно-драматичний телесеріал, створений нашою улюбленою Фібі Воллер-Брідж, розповідає історію шести друзів, які живуть у занедбаній лікарні, заощаджуючи на орендній платі.

«Джої»

Чи знали ви, що за життям Джої Тріббіані можна спостерігати не лише у «Друзях»? Серіал «Джої» розповідає про його переїзд до Лос-Анджелесу та спроби стати успішним актором у місті, де збуваються мрії. А ще — про його стосунки із сестрою Джиною, племінником Майклом, новими друзями й не тільки.

«Щасливий кінець»

У перших епізодах серіалу пара закоханих розлучається. Тепер їхні друзі мають обрати, з ким із колишньої парочки вони продовжуватимуть підтримувати стосунки, що значно ускладнює їм життя. Нагадує ситуацію Рейчел та Роса, чи не так?

«Як я зустрів вашу маму»

Дія легендарного серіалу відбувається у 2030 році. Головний герой Тед Мосбі розповідає дітям про свою молодість, пригоди, що відбувалися з ним та його друзями, і, звичайно ж, про знайомство з їхньою мамою.

«Офіс»

Веселий і дуже життєвий серіал про щодень співробітників компанії Dunder Mifflin, що займається постачанням паперової продукції. Тут і гумор, і сварки, і незрозумілі чудасії боса — впевнені, у процесі перегляду ви не раз впізнаєте у головних героях себе та своїх колег.


Реклама

Популярні матеріали

8 фото з коронації Єлизавети II, які ви не бачили раніше


Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Читайте також
Популярні матеріали