5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 найкращих новорічних мультфільмів, які миттєво переносять у дитинство

Дивимося разом!

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

За кілька тижнів до свята Нового року хочеться запастися мандаринами, пити гаряче какао і насолоджуватися переглядом улюблених фільмів. А як щодо мультстрічок? Пропонуємо пригадати дитинство і поринути у захопливі історії, які дарують відчуття тепла і беззаперечного щастя. 

«Клаус», 2019

Коли лінивий син магната Джеспер не впорався з навчанням в академії пошти, тато відправив його на перевиховання на острів поза межами полярного кола. Щоб повернути собі гроші батька, Джесперу доводиться відправляти 6000 листів. Та скоро він починає помічати, що місцеві жителі взагалі не користуються послугами пошти.

«Грінч», 2018

Зелений буркотун Грінч терпіти не може Різдво і не готовий пробачити місцевих жителів за нещасливе дитинство і самотнє життя. Щоб помститися всім й одразу, Грінч планує влаштувати найгірші різдвяні свята всіх часів і народів.

«Крижане серце», 2013

Дві сестри Ельза та Анна з дитинства жили душа в душу. Та коли Ельза дізналася про свої магічні можливості і ненароком скривдила сестру, то замкнулася в собі. Далі все стало ще гірше: Ельза прирекла мешканців свого королівства на вічну зиму. І тепер її сестрі разом із хоробрим хлопцем Крістофом та його оленем потрібно вирушити у небезпечну подорож, щоб спробувати зруйнувати закляття.

«Секретна служба Санти Клауса», 2011

У період новорічних свят Санта Клаус, як завжди, зайнятий доставкою подарунків разом зі своїми помічниками-ельфами. Його старший син Стів мріє зайняти батькове місце. А молодший Артур працює у відділі пошти і залишається непомітним. Одного разу до рук Артура потрапляє лист від дівчинки Гвен, яка дуже засмутилася, не отримавши свого подарунка на свята. Виявляється, це трапилося через помилку у секретній службі.

«Полярний експрес», 2004

Це історія про хлопчика, який припинив вірити у дива. Напередодні Різдва він не чекає на подарунки і не поринає у святкову атмосферу, а прагматично думає про брехню людей, а також сумнівається в існуванні Санти. І ось перед його будинком зупиняється фантастичний експрес, де добрий водій пропонує хлопчику вирушити у незабутню подорож.

Текст: Дарія Андрійчук

Названы величайшие фильмы всех времен и народов

10 лучших советов из «Секса в большом городе»

5 серіалів Netflix, які ви могли пропустити

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам